Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ankara'da yaşayanlar bakabilir mi

Kacaktospik

Altın 5 Üye
Yarın etimesgut zırhlı birlikler okuluna gitmem gerekiyor nişanlım asker, ziyaret günü. Aştiden nasıl gidebilirim bilgisi olan var mı

Sincan dolmuşlarına bineceksin. Kapısının önünde inersin. Yalnız binerken çantayı güvene al tırnakçılar olabilir. Cüzdanı kaptırma.

Aştiden mi kalkıyor bu sincan dolmuşları? Karşı yolunda mı önünde mi indiriyor bir de

Aştinin olduğu kanattan bineceksin dolmuşa. Aştide indikten sonra ankaray metrosu tüneline gir. Yürüyen bandları geçince sağda yukarı çıkan demir merdivenler var oradan hemen önüne çıkıyorsun. Karşı yola gitme sakın. Sorarsın söylerler.

Sincan dolmuşuna bin. Şoföre söylersin zırhlı birliklerde ineceğim diye. İndiğin yerde yolun karşısına geçeceksin.

Abi valla hakkını ödeyemem hiç gitmediğim yeri hep biliyormuşum gibi gittim Allah senden razı olsun

Rica ederim. Gelirkende aynı şekilde bu sefer zırhlı birlikler önünden aynı dolmuşa bineceksin. Aşti karşısında inip ankaray alt geçidine girip oradan aştiye geçeceksin.

Cvp: Ankara'da yaşayanlar bakabilir mi

Gidip geldim hiç sorun yaşamadım. Bundan sonraki gidişlerim çok daha kolay olur tabi. Teşekkürler tekrardan

Geri