Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Anüsünden Bir şey çıktı !!!!!

ata12

Altın 1 Üye
kaplumbagama bi baktım 2 cm kadar anüsünden siyah birşey çıkardı (daha öncelerde 1 cm kadarını cıkarıyordu bende kaka sanıyordum ) meğer deilmiş ben geldım tam bakıyorduum hemen sakladı içine.ne yapmam gerek eğer veteriner diyorsanız izmir içi kapluşdan anlayan veteriner varmı ?

RE: Çok Acil Anüsünden Bir şey çıktı !!!!!

Kaplumbağanız erişkin mi? Öyle ise erkek olup cinsel organını çıkarmış olabilir.

Cvp: Çok Acil Anüsünden Bir şey çıktı !!!!!

tırnakları hayli uzun erkek 6 yılldan beri benimle yani erişkin cinsel organı olabılır birkaç konu ya bakmıştım oda fotograf vardı .galıba suda buyuk gozuktu kocaman bişi :) korktum .bi aralar ben hamster beslıyordum çiftleşme dönemınde erkegın cınsel organı büyüyor . kapluşların çifleşme dönemı galıba

Cvp: Anüsünden Bir şey çıktı !!!!!

Evet evet benimkinin kafasına kadar gelio :):):):)

kapluş kaç cm ? o kadar imkansız fotosunu ceksene

Valla kaplumbağanın boyunu hiç ölçmedim fakat anüsünü 2 kere görebildim 6 yıldır bende fotosunu da çekemedim

Geri