Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

aragorn & arwen

aragorn

Bordo Bereli
dün yaklaşık 6 saat temizlikten sonra çekilmiş bi kaç foto :)

Edit furkan54ozan:Konu güncellenmiştir...

Eski resimler;

mailto:/img94/999/eskihalin.jpg
ggghn.jpg

Yeni resimler:

73094ff4.png

mailto:/img847/6393/cihan076.jpg
mailto:/img545/6027/cihan111.jpg
mailto:/img171/6206/cihan332.jpg
mailto:/img705/4994/aragornarwen.jpg
mailto:/img836/6940/cihan0136.jpg
mailto:/img6/3281/cihan0000.jpg
mailto:/img849/6766/cihan0001.jpg
mailto:/img192/5757/grnt077q.jpg
mailto:/img823/3232/grnt084.jpg
mailto:/img37/3475/cihan0308.jpg
mailto:/img221/9809/cihan0309j.jpg

Akvaryumun ilgi çekici ve temiz gerçekden emek harcanılmış gibi gözüküyor çok şanslı kaplumbagaların var=)

çok teşekkür ederm :D bayağ bi emek harcadım valla bu hali için.. değmiş demek ki :)

cihan kaplumbağan olabilirmiyim:)yada iki kulaç atayım akvaryumunda izin verirmisin:)muhteşem olmuş ellerine sağlık

Keşke benim sıpam da kuru alanda poz verse...10 metre uzaktan kamerayla yakınlaşıyorum bulanıklıktan hayvan kaplumbağa mı ağaç mı ne olduğu belli olmuyor.:D

Koca cüsse gözümden kaçmadı.Uzun ömürler dilerim.:)

çok ama çok teşekkürler :) şimdi içime sindi iyice temizlik için harcadığım o kadar vakit ve emek :D her temizlik sonrası fotoları eklycem artık bu iltifatlar için :)

Aragorn ve Arven özel ilgi ile yetişiyorlar....

Mutluluğunuz daim olsun...

çok teşekkür ederim.. sizin de aynı şekilde beraber mutlu bir hayatınız olması dileğiyle..

İki yakışıklı erkek :) kabuklarının düzgünlüğüne bayıldım doğrusu. Dengeli beslendikleri belli.

birinin erkek olduğu kesin evet ama diğerini tam olarak anlayabilmiş değilim.. kabuk boyları nerdeyse aynı olmalarına rağmen(birinin 12 diğerinin 11,5cm) ön tırnaklar arwende aragorna göre daha kısa.. biraz daha zaman geçtiğinde daha net bir şey söyleyebilirim şimdilik kesin bi karara varamadım bu yüzden :) çok teşekkürler güzel yorumunuz için..

bir kaç fotoğraf daha..

mailto:/img228/3066/grnt079vz5.jpg
mailto:/img228/17/grnt084wv0.jpg
mailto:/img228/1717/grnt081fj1.jpg

Gonzimmm; bırak 0,5 i daha militerik bile ölçülür inan :) İlgide sınır yok.

Aragorn; Kuru alanını çok beğeniyorum. Bu gün reklamcı reklamcı gezip benimkilere de birer kuru alan yapmayı planlıyorum.

çok teşekkürler oldscout.. reklamcılara akrilik levha diye sorarsan daha kolay bulabilirsin.. eğim vermek için de biraz ısıtmak gerekiyor bunu da güçlü bir föhn makinesi ile yaparak eğim de verebilirsin.. umarım bulabilirsin kolay gelsin tekrar..

bu akvaryumunuzun büyüklüğüne kullandığınız filtreleme sistemine göre değişmektedir.. akvaryumunuz ufaksa su çabuk kirleneceğnden 2 haftada bir fln temizlemeniz gerek,r büyükse daha seyrek temizleyeblrsnz

çoq güsel bi akvaryum benimde istanbuldan gelicek akvaryumum bu çaplarda arka fon olarak internette araştırıp buldugum köpükten arka fon yapıcam sizce nasıl olur?

Cvp: aragorn & arwen

bende açamadım maalesef .güncellemeniz mümkün mü?

Geri