Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Aragorn'u yeni görevinden dolayı kutlarım.

oldscout

Taç 3 Üye
Aragorn sitemize SMOD olarak atanmış. Harika da olmuş. Kendisini yeni görevinden dolayı kutlarım.

RE: Aragor'u yeni görevinden dolayı kutlarım.

hayırlı olsun:)

RE: Aragor'u yeni görevinden dolayı kutlarım.

Hayırlı olsun.Böyle bilgili birinin smod olmasına çok sevindim.:):D

Tam ne bilmiyordum:D Cevap vereyim o zaman... Süper Moderatör gibi bir şey... Uygun insana verilen uygun bir görev çünkü aragorn sitenin gerçekten çok çok bilgili bir üyesi... Zamanında bana da kapluşum için bayağı yardımı olmuştu ilk aldığım zamanlarda...

herkese çok ama çok teşekkür ederim gereçekten abartılan kadar birisi değilim :) çok teşekkürler güzel yorumlarınız için..

aragorn süper olmuş bana yardımı çok çok dokundu hala daha yardım ediyor çok çok bilgilisin ALLAH RAZI OLSUN. Yeni görevinde başarılar.

cahide' Alıntı:
Tam ne bilmiyordum:D Cevap vereyim o zaman... Süper Moderatör gibi bir şey... Uygun insana verilen uygun bir görev çünkü aragorn sitenin gerçekten çok çok bilgili bir üyesi... Zamanında bana da kapluşum için bayağı yardımı olmuştu ilk aldığım zamanlarda...

Bilinmeyen nedir ?

Hmmm sitemizin en bilgili en yardımsever ve ilgili üyesi artık sitemizin bir çok yerinde görevli.

Görevimden utandım desem yeridir :) Üye olayım bende en iyisi...

Öyle biri değilim diyene bak,birilerine az çok yardımcı oluyorsak eğer senin sayende.Küçük bir hastalığı olan kaplumbağalar bile iyileşiyor hastalıkları büyümüyorsa senin sayende.İtiraz istemiyorummmm !

Doğruları söylemekte kabahatmı oldu yoksa ?

:)

Yeni üyelerden birinin sözüydü bilinmeyen şey... Ben de kendimne göre alıntılayarak bilinmeyeni bildirdim... :D

Bende "aragorn" neden moderatör değil diye aklımdan geçirmiştim daha birkac gün önce.. Kndisni tebrık ederım.. =)

Geri