Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Arkadaşımın kaplumbağaları ve yorumlar

Zilli Hayri

SKF Delisi
Arkadaşlar bugün gördüm ben de bu rezaleti.Nasıl yorumlar yapmışlar.Ben kendisine bu konuyla ilgili bilgi verdim.Direkmen sitemize yönlendirdim.Küfür varsa ben özür dilerim. :59: :'( :breh: :hih:

mailto:/1zf0c8w.jpg

mailto:/qovtwo.jpg

mailto:/m9wp6p.jpg

Cvp: Arkadaşımın kaplumbağaları ve yorumlar

Bence direk sil bu yorumları yazanı eğer arkadaşınsa .. Hayvan sevgisi olmayanın insana hiç sevgisi saygısı olmaz .. Daha çok şey yazardım ama ayıp olur..

Yazık günah ya deli oldum onların ki can değil sanki

Abi okudun mu nasıl caniler.Bir de hepsi arkadaşım.Yarın okullar açılıyo gidip hepsine...
Neyse dünya böyle canilerle doluyken hayvanlar nasıl yaşayacak?

Okudum hepsini malesef sorumluluktan uzak kendini saçma sapan şeylere vermiş saygısız sevgisiz büyüyen bi nesil.. Ama sana böyle olduğun için teşekkürler keşke herkes senin gibi olsa

Yasarcana katiliyorum senide tebrik ediyorum burcu gerci benim arkadaslarimin coguda boyle ama..

Abi çok kızıyorum.Geçen hafta pet shopa gittim.Kadın Mimar Sinan Üniversitesi dekanı burda Yedikule Hayvan Barınağı na yardım yapıyomuş.Duyunca ben de kendime ve kapluşlarım üstüne elime yüklü para geçtiği zaman barınaklara bağış yapıcam diye söz verdim.

Abi fazla ileri gitmeye gerek yok Sansar a bakın.Yarın gidicem kızdan istiyicem vermesse annesine sorucam.İnsanlar ne kadar cani.Canilerin hepsine soykırım yapıcaksın. :59: :'(

Alisarp' Alıntı:
Yasarcana katiliyorum senide tebrik ediyorum burcu gerci benim arkadaslarimin coguda boyle ama..

Yarın bitti hepsi.Evde yumruk duvarımız yok acaba üstlerinde mi denesem?

Abi senin arkadaşların böyle benimkiler böyle ne olacak bu Türkiye nin hali nasıl nesilin eline bırakıyor.Allah kahretsin çok sinirlendim bu duruma.

söyleyecek söz bulamıyorum. içler acısı bir durum.

Yeni nesil sosyalleşemeden sanal ortamlarda bilgisayar başında yetişiyor. Biz eskiden herşeyi mahallede açıkça paylaşırdık. Yani göz önünde. Böyle oluncada bu tarz ters düşünceler, davranışlar olursa törpülenirdi. Benim kuzenim biraz bu tarz uç hareketlere sahipti. Bir sabah kediyi bahşede ağaçta asılmış bulduk. Apartman ayağa kalkmıştı. Annesi de bayağı dövmüştü. Şimdi ne olanlardan ailelerin haberi oluyor, ne çevreden ailelere çocuğu eğitin diye baskı geliyor. Çocuklarda evde kimsenin haberi olmadan böyle saçma sapan hallere giriyorlar. Bu gençler arkadaşlık kavramlarına da uzak. Sebebi gene yüzyüze iletişim kurulamaması. Sanal ortamda birbirlerini kırıcı yada rencide edici sözleri rahatlıkla sarfediyorlar. Arkadaş bulmakta nasılsa çok kolay.
Açık söylemek gerekirse üzülüyorum. Yazılanlara da çok üzüldüm.

emre biz eski düzen yaşayan yani sokakta alabildiğine oynayıp birebir arkadaşlığı paylaşan son nesildik. bizden sonrakiler kayıp nesil.

Abi çok güzel söylemişsiniz.Bizim bilgisayar da oturma süremiz var.Zaten ben bilgisayar bu sayfayı arada sıra da facebook u ziyaret ediyorum.Annem de hep aynısını söylüyo.Benim genelde arkadaşlara gitme huyum var.İşte gördünüz ne kadar kötü bir çevreye sahibim.

Abicim öyle kötü bir çevren olucagına göremesende bizim gibi abilerin kardeşlerin olsun en güzeli.

Zaten abi bütün gün okulda sizden bahsediyorum.Keşke görüşebilme imkanımız olsa.Hiç kimse sizin bana destek olduğunuz gibi destek olmaz.Siz çok iyi abi ,abla ve kardeşlersiniz.

İnşallah birgün bir buluşma ayarlarız ileride .. İyi bir aileyiz biz hayvan seven insandan korkma hiçbir zaman :)

İnşallah abi sen Ağustos u da al yanına gezicez biz.Bakarsın eve 2 kapluşla dönmüşsün... :D

Geri