Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Atam İzindeyiz

gonzimmm

As 2 Üye
İzindeyiz Atam Sen Rahat Uyu...
Sen ölmedin,o mavi denizler gibi ışıldayan daima ileriyi gören gözlerin ölmedi...Kalbimizde yaşıyor ve yaşayacak !

mailto:/img381/8723/atamhr0.jpg

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Rahmetle Anıyoruz...

Atam özür dileriz...Sen bu vatan ve bu millet uğruna kendini ve ömrünü harcadın.Yalnız neslimi , başkanlarımızı ve halimizi gördükçe içim kötü oluyor.Sen bu ülkeyi bu halde bırakmamıştın diye!Elimden geldikçe ilkelerin doğrultusunda bu ülkeyi yüceltmek ve ileriye götürmek için çabalayacak ve uğraşacağım.Şimdi olduğun yerde yüreğin sızlıyor biliyorum...Çünkü senden sonra gelen kimse bu ilkeye bir iyilik yapmadı diye.Ama merak etme ben ve benim gibi senin ilkelerine sahip çıkan , vatanını seven , çalışkan ve kararlı millet , bu ülkeyi saplandığı bataktan kurtaracak.Yüreğini ferah tut , gözün arkada kalmasın.Sonsuz teşekkür ederim sana...Ne de olsa bir "ULU ÖNDER" olmak kolay değil!Allah rahmet eylesin sana "atam".Huzur içinde uyu...

Neden bilemiyorum ama gerçekten içim acıyor.
Hemde çok...
Hiçbir 10 Kasım'da bu derece gözlerim dolmamıştı...Veyada bu kadar duygulanmamıştım.
Ve hiçte canım bu kadar yanmamıştı...
İçimden bir şeyler koptu sanki...Bin parçaya bölündü...
Özür dilerim...
Ama inan Aferim diyeceksin bize...İnan...
Maviş gözlerini üzmeyeceğiz :(

Ata'mSen mavi gözlerindeki ışığı Türk gençlerine yansıtıyorsun. Bu yüzden bize düşen çok büyük bir sorumluluk var. Seni seviyoruz, bu bilincin farkındayız ve her zaman sana lâyık olmaya çalışacak, seni mutlu edecek her şeyi yapacağız . Yeter ki sen rahat uyu Ata'm!

Bu arada TÜRK ÜYELERİMİZİ canı gönülden tebrik ediyorum bu kadar duyarsız olunduğu için.

Atamızı saygıyla anıyoruz o bizim için nelere katlanmış bizim için ama biz Atamızın yaptıkları nasıl teşekür ediyoruz ''Atam Teşekür Ederiz'' gibisinden duyuyorum toplumdan bu yanlış bir davranıştır.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!!!!!

Geri