Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Atatürk Hikayeleri "UŞAK OLMAYI ÖĞRETEMEDİM"

axatan26

Gümüş 3 Üye
Atatürkün davet ettigi ingiliz krali türkiyeye gelir ve dolmabahçe sarayinda sohbete baslarlar.Atatürk'ün söförü kazayla kahveyi kralin ustune doker.Kral sinirli sinirli yanindakilere "Ne beceriksiz adam.Yanindakilere disiplin verememis ulkesini nasil kurtarmis?" demis.Ataturk demiski:"Ne diyor bu kocaoglan?" Olayi anlatmislar Ata cok kizmis ve demiski:"Ben bu millete herseyi ogrettim sadece usak olmayi ogretmedim" demis.www.ozel-buro.com,dan alıntı yapılmıştır

RE: ATATÜRK HİKAYELERİ"UŞAK OLMAYI ÖĞRETEMEDİM"

Şimdilerde uşak olmayı inceden öğretmeye başladılar, hatta bu konuda nerede ise ihtisas yapacağız.

RE: ATATÜRK HİKAYELERİ"UŞAK OLMAYI ÖĞRETEMEDİM"

Türk milleti uşak değil efendi olmaya lâyıktır tabii ki... İyi demiş Atatürk... Ama oldscout'un dediğine de katılmamak imkânsız...

Geri