Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Atatürk'e hakaret eden bu siteyi kapattıralım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kubrabekmez

SKF Delisi
http://sites.google.com/site/kemalizminkarinagrisi/

Bu sitede Atatürk'e büyük hakaretlerde bulunulmuştur. Kafir'den tutun da ****** ye ****** 'e kadar.. Laikliğe küfür denilmiştir. İSterseniz google den Kemalizmin karın ağrısı yazın. Site direk karşınızda... Görünce şoke oldum .... Bunu ihbar etmek bence Atatürk'ü seven herkesin görevidir... İhbar için:
http://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.html?subject=8

Teşekkürler Kübra duyarlılığın için ihbarda bulundum ben de. Umarım gereği yapılır.

Umarım... Ben haberi ilk duyduğumda aylar öncesiydi ihbar etmiştim... Şimdi ikinci kez ihbarda bulundum... Mesajda o kelimeleri kullandığım için özür dilerim ve düzeltip oralara biraryıldız işareti koyduğun için teşekkür ederim...

Rica ederim sitenin belli bir seviyeyi koruması için hoş olmayan kelimeleri kaldırdım. Önemli değil ya özüre gerek yok. Teşekkürler.

Konuscam site kuralları var diye susuyorum ama okudugum seyler tahammul edilir gibi değil iftira atılırda bu kdr mı atılır üçkagıtcılar.. Sagol Kübra duyarsız kalmadıgın için. Siteyi ihbar edicem umarım kapanır. Ama gönül isterdiki şu siteyi yapan yaratık bizzat yanımda konussun..

Bende şikayet ediyorum şuan,terbiyesizlik olmaz bu kadar da ya...İnsanlar nasıl bu kadar kıymet bilmez olurlar bu kadar nankör olurlar anlayamıyorum.Okuyamadım bile yazıları şok oldum Kübra gibi :(

Arkadaşlar forumda kaliteyi koruyalım hakaret, küfür içerikli mesajlar yazmayalım seviyeli bir platform olduğumuzu unutmayalım.

paylaşımın için teşekkür ederim. sitede biraz dolandım yazıları okurken tüylerim diken diken oldu. din adına böyle pislikler yapmak, ülkemizi dinle yönetip sonumuzu osmanlı gibi yapanlar zaten en büyük günahı işleyenlerdir.

Kusura bakma aragorn haklısın.. Sitede yazılan küfürleri iftiraları gorunce sakinlik elden gitti mesajımı duzeltmissin sagol.. bir Türk gencinin Atatürk için bu küfür ve iftiraları yazması olacak şey değil.. Dayanamıyo insan mesaj yazarken ates bastı elime koluma.

Atatürk'ün manevi kızı Sabiha Gökçen Mustafa Kemal şöyle anlatıyor:

"Ata'nın elini öpmek üzere yanına girdim. İşleri ile meşguldü. Bir süre ayakta bekledim. Birden derin bir iç geçirdi. Ve "Allah" dedi. O bunu sık sık tekrarladı. Atatürk hakkında evvelce çok şeyler duymuştum. Bu tesirle olacak bir hayli şaşırdım. Onun ağzından Allah kelimesini duymak beni bir hayli şaşırtmış ve heyecanlandırmıştı. Atanın yüzüne şaşkınca bakmış olacağım ki,

-"Sen dindar mısın" diye sordu?

-"Evet dindarım" dedim. Ve bu cevabımı nasıl karşılayacağını anlamak için ürkek ürkek yüzüne baktım. Cevabım hoşuna gitmişti.

"Çok iyi, Allah, büyük bir kuvvettir. Ona inanmak lazımdır" dedi. Ve bu konuda uzun uzun izahat verdi. Ben de o zaman anladım ki, Atatürk hakkında söylenenlerin aslı yoktur. Ve Ata, bütün söylenenlerin hilafında dindar bir insandı.

"Ey millet! Allah birdir. Şanı büyüktür. Allah'ın selameti, sevgisi ve hayrı üzerinize olsun. Peygamber Efendimiz hazretleri, Cenab-ı Hak tarafından insanlara dini hakikatleri duyurmaya memur ve elçi olmuştur. Koyduğu esas kanunlar cümlemizce malumdur ki, Kur'andaki anlamı açık olan ayetlerdir. insanlara feyz ruhu vermiş olan dinimiz son dindir. En mükemmel dindir. Çünkü dinimiz akla, mantığa, gerçeğe tamamen uyuyor ve uygun düşüyor."

Heralde bu tür insanlar için bu sözler yeterlidir. Belki o dönemler tam olarak özgür değildi halk ama şimdi de yeterince özgür değiliz. Öte yandan o dönemler çok cahil bir halk vardı yabancı güçlerin ajanları ülkede cirit atıyodu. Her rejim değişiminde bazı olumsuz olaylar olmuştur ama dünya geneline baktığımızda bizdeki sorunlar çok daha az olmuştur. Avrupa'da insanlar özgür olmak için çok büyük kayıplar vermişlerdir, krallara karşı çok büyük mücadelelere girmişlerdir. Hemen şikayet ediyorum.

Lenin' Alıntı:
Kusura bakma aragorn haklısın.. Sitede yazılan küfürleri iftiraları gorunce sakinlik elden gitti mesajımı duzeltmissin sagol.. bir Türk gencinin Atatürk için bu küfür ve iftiraları yazması olacak şey değil.. Dayanamıyo insan mesaj yazarken ates bastı elime koluma.

Rica ederim mesajını düzelttiğimi bildircektim sana unutmuşum kusura bakma. Evet haklısın sakin kalmak zor böyle şeyleri gördükçe ama böyle bir yerde sizler gibi kaliteli, duyarlı kişiler uygun bir şekilde tepki vermeli zaten Kübra şikayet bildirimi için de link koymuş sağolsun bu nedenle yapabileceğimiz en iyi şey gerekli yerlere şikayet etmek ve bunu tanıdıklarımıza da bildirmek gerekli yaptırımların kısa zamanda yapılması için.

Verilen site ve farklı bir kaç yere daha ihbar da buluncağım.

Gecmisini ve ne sartlarda bugünlere geldigimizi bilmeyen insan görünüsüne bürünmüs bir varlık iste.Bende ihbar edecegim. Kayıtsız kalmamalıyız.

bu siteyi yapan ve böyle düşünceler olan insanların yaşamaya hakkı yoktur.Eğer bir türkse.İnsan yaşamını borçlu oldugu kişiye hakaret ediyorsa.ona çok güzel sözlerim var ancak burada söylenecek türden değil !!!

Siteyi hazırlayanın zeka seviyesi ve tarih bilgisi ortada. Üstelik dini bilgiside 0. Çünkü müslümanlıkta günah olmasına rağmen bir başkasının inancını kendince sorgulayıp öyledir yada böyledir diyor. vee küfrediyor. Yani böyle şeylere itibar etmeyin. Boşuna da canınızı sıkmayın. Başta söylediğim gibi zeka seviyesi ve bilgi düzeyi ortada. bunun dışında Mustafa Kemal yahut bir başka insan illa müslüman olmak zorunda değil. O o kişilerin bileceği birşey. Bizler için önemli olan kısmı ise yaptıklarıdır.

Yalandan da olsa ben müslümanım diyen birine kafir diyen kendisi kafir olur.

Hz. Allah, El Adl, El Hakim sıfatlarını bu haddini bilmezlere mi devretti? Kendilerini Hz. Allah'ın yerine koyarak hüküm veriyorlar. Allah onları bildiği gibi yapsın.

Link için ben de başvuruda bulundum.

Sağ olun arkadaşlar ilgiliniz için... Bence insanın dini inancı da önemli değil. Ben müslümanım diye müslüman olmayanlara düşman mı olmalıyım, benim gibi olmayanlardan dostum olamaz mı? bazen öyle oluyor ki önyargılı yaklaştıklarımız bile daha iyi oluyor. Benim ateist arkadaşım da var. O kadar önemli mi? Önemli olan insanlıktır... Ben müslümanım diye geçinip her psiliği yapan yalancı, iftiracı insanları da tanıyorum... Ve özellikle Atatürk'ü sorgulamak suç... Sonuçta dine inanabilir de inanmayabilir de.... Ama bildiğimiz şey var ki halkı için kendi canı pahasına savaşmış bir lider... Birçok insanda olamayan(Ne yazık ki) insanı özelliklere fazlasıyla sahip bir lider... Onu öyle kötülemeye kimsenin hakkı yok! Önemli olan icraatları...ÜStelik o olmasaydı annemiz yine bizim annemiz olurdu ama babamız belli olur muydu acaba? Müslümanım diye geçinip daha doğrusu onu sevmeyerek yetişip de bunları düşünmeyenlere pes derim. Sorarım onlara: Atatürk olmasaydı siz müslüman olabilecek miydiniz? Şu anda böyle yaşayabiliyor olabilecek miydiniz? Siyasî görüşümüz ve dinî inancımız ne olursa olsun Ata'yı sevmek bir insanlık borcudur... Ve unutmayalım ki yabancı ülkeler bile ona hayranken , niye onun kendi halkı kötülüyor onu? Bu bir çelişki ve büyük bir haksızlık değil mdiir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri