Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bahtim ve Köftém

Bahti mi :D Köfte mi :D hangisini beğendiniz...

• Kullanılan toplam oy
    21

msseda

Yeni Üye
sllm :D benim 2 tane su kapluşum var bahti ve köfte ikisinide çok seviyorum ikiside çok şeker :D şimdi geldi tanıtmaya :D
1-bahti*mm
[attachment=17]
kendisini ankarada bi petshoptan aldım :D çok yaramaz afacan delü elimi ısırmaktan büyük zevk alan doritos peynirliye bayılan önüne ne koysan yiyen afacan bi kırmızı kulak su kaplumbağasıdır kendileri :D 5 senedir benimle :D

2-köfte*m
[attachment=18]
kendisini ankaradan başka bir petshoptan aldım :D kızım çok uslu sakin bahtiden görünüş olarak büyük sevimli mi sevimli bir kızdır :D kızım o kadar çok kaçtıki sayamadım :D

bahtimi ve köftemi çok seviyorummmmmmmmm :D

RE: Bahti*m Vé KöFté*mm :D

D hiçbiri
şaka şaka her ikiside cok güzeller

ne kadar uzun süredir besliyosun ben daha alalı 1 ay oldu.işallah benimki de o kadr çok yasar

Eğer güzel bakıyorsan neden yaşamasın ki canım? Bütün şartları sağladıysan 10 yıl ble yaşar. Bu arada benim adım da Kübra.

Bahti ve Köfte tam ısıra ısıra sevilecek gibiler ele avuca gelince ne kadar tatlı oluyorlar değilmi?

Bahti ve Köfte ile size sağlıklı mutlu uzun bir yaşam dilerim...

ya büyüyünce daha çok zor oluyo di mi :) benimkiler bebiş daha sizinkiler oooo kocaman olmuş maşşallah allah nazarlardan saklasn :D

oliwerfaruk' Alıntı:
çok güzeller güle güle büyüt ancak kırmızı kulak değil kırmızı yanak

orjınal dilinde dogrusu kırmızı kulaktır aslında..

kaplumbagaların ıkısıde bırbırınden sevımlı ve guzeller allah saglık ve uzun omur versın :)

Geri