Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Balığım Turkuaz :)

Cvp: Balığım Turkuaz :)

vay canına gerçekten de güzel bi balık :O

Ben bu balıkları çok seviyorum.Fakat bence gerektiği ilgiyi ve beğeniyi göremiyorlar.

Balığım Turkuaz :)

maşaallah balığınız çok güzel.. benim var bettam adı yaşar:)
bu da resmi ama sizinki gibi süslü değil pek:)
mailto:/r10l6w.jpg

saolun merve hanım sizinde balığınızın rengi benimki ile aynıymış sizinkide çok güzel :)

Çok güzel bir balık, benim de beta balığım var. Adı Splinter :) Gerçekten beta balıkları labirentli bir solunum sistemleri olduğu için gereken ilgiyi görmüyorlar, havadan oksijen alabildikleri için bardakta bile besleniyorlar. Aslında ömürlerinin uzun olması için en az 30 litrelik akvaryuma ihtiyaçları var ancak pek çok insan pet shopların söylediklerine kanıyor ve bardakta besliyor. Halbuki artık çoğu insanın evinde internet bağlantısı var, evinizde internet olmasa bile pek çok yere internek kafeler açıldı. Bir canlıyı satın almadan önce iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Hayır, satın almadan önceyi geçtim, satın aldıktan sonra da araştırma yapmıyorlar ki... Çok bilinçsiz bir toplumuz, güya olan hayvanseverliğimizle hayvanları çok zor duruma sokuyoruz. Umarım toplum bilinçlenir ancak gidişat hiç de öyle değil, gittikçe geriliyoruz. 3. Dünya ülkelerinden bahsediyoruz ancak 3. Dünya ülkesi olduğumuzun henüz farkında değiliz. Neyse, çok konuştum :) Umarım balığınızla uzun bir ilişkiniz olur.

İnanmıyorum böyle bir balık varmı genelde bu türlerin hepsi siyah&kırmızı turkuazı hi. görmedim şoktayım...

Geri