Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Balık Yemi?

Kral

Altın 5 Üye
kaplumbağalar balık yemi yer miarkadasımda var yiyomuş???

Her duyduğuna inanma. Bazıları gerçekten bilinçsiz olabilir. Benim arkadaşım da akvaryumda bo suda ölür, hem onlar hiç büyümez diyordu normalde. Ama benimki akvaryumda ve boy attı acayip şekilde. Beslenme konusunda da herkese güvenme. Yem olarak Sera Raff, Tetra ve Sanyu'nun stick yemlerini kullanabilirsin. Büyüyüp gelişmesi için ana yemi budur. Arada karides de verilebilir . Yavaş yavaş kıvırcık marula da alıştırılabilir ama az miktarda.

Ben bu balıklara verilen kurutulmuş un kurdundan kapluşuma veriyorum çok da güzel yiyiyor...Ama her balık yemi verilmez o ayrı tabi...

bn sanyu stick veriyorum bi da marulu koyuyorum o ara sıra ısırıyo

Sanyu Stick bitince Sera alın bence. Hatta şimdiden de alabilirsiniz. Sera Raffy P iyi, lezzetli, besleyici, kaliteli bir yemdir.

Geri