Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bayramınız kutlu olsun

cem

Süper Moderatör
Yönetici
Başta islam alemi olmak üzere tüm sukaplumbagasi.com ailesinin mübarek Kurban Bayramını can-ı gönülden kutlar, sevdiklerimizle birlikte daha nice mutlu bayramlar geçirmemizi yüce mevladan niyaz ederim..

Bayram nedeniyle yollara çıkacak olan arkadaşlarıma da trafik kurallarına uyalım çağrısını yapıyorum. LÜTFEN DİKKAT EDELİM. iyi tatiller dilerim.

Yaşı küçük arkadaşlarımıza da bol bayram harçlıkları dilerim. :smile:

Cvp: Bayramınız kutlu olsun

mailto::ANd9GcQXa8AlyU7x59NW1t7HfpNfWQs5mBEflF9kL9LqbWtGPn1cT6uB
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram dileriz. :)

Mubarek kurban bayraminin tüm milletimiz icin hayirlara vesile olmasini temenni eder iyi bayramlar dilerim.

Hepimize güzel bayramlar diliyorum..
Kurban olacak hayvanların da işinin ehli insanlarca kurban edilerek eziyetten uzak olduğu bir bayram olsun inşallah...

Bu ve gelecekteki bütün bayramların; Sağlıklı ve huzurlu geçirmeniz dileğiyle herşey gönlünüzce olsun. Bir yerlerden bizden bir haber/telefon/tatlı bir gülüş bekleyen büyüklerimizi unutmayalım. Onlar için bu küçük şeyler herşeye bedel olacaktır.

Harçlıktan bahsetmişken, Emre abiden istemiştim senden de isteyerek biraz yüzsüzlük yapayım :smile: Yem/ekipman ne olursa hediyemi ayır Cem abi, biraz yaşımızı aldığımız için bu uvb de olabilir :smile:

Herkesin kurban bayramını kutlar bereket, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.

Tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun, vatana, millete hayırlara vesile olsun.

Herkese sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar dilerim. Ayrıca sitemizin girişi çok güzel olmuş elinize sağlık :)

Çok doğru söylemişsin abi.Hayırlı bayramlar.Hepinizin bayramı mü:t65y: :smile:barek olsun.

Geri