Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

bebeğim canım herşeyim öldü

melodimmmm

Bronz 3 Üye
arkadaşlar daha demim hıbırı annem ölü buldu su daydı güneş e koymuştuk neyse öldü çok seviyorum onu alalı tam 6 ay oluyor ona çok alışmıştım hep kusuyordu bişi yemiyordu neyse şimdi rahatladı 3 silahşöler orda hepsi gitti beni bırakıp
3 eylül 2009

Basın sağolsun canım:(
Söylencek pek bir şey yok üzme kendini:/

başınız sağolsun umarım forum ailesi olarak böyle bir haberi bir daha almayız

Daha çok alınır böyle haberler. Çoluk çocuğa kaplumbağa satan petshop zihniyetine yazıklar olsun! Küçük akvaryum parçalarında yaşamaya mahkum bırakılıyorlar ve bunun gibi haberler sonucu öldüklerini öğreniyoruz. Kimse gücenmesin, bu iş profesyonel işi. Er ya da geç profesyonel bakılmayan diğer bütün kaplumbağalar da ölecektir ama 5 sene sonra ama 10 sene sonra !

bence bunu atlatacağını düşünüyorum eğer sen üzülürsen yukarıda biryerlerde seni görürlerse daha çok üzülürler onların üzülmesini istemiyorsan üzme kendini...!!
;)

Cvp: bebeğim canım herşeyim öldü

Başınız sağolsun :(

Geri