Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bekçi'miz :D

olivia-peter

Bordo Bereli
Fotograf cektirmeyi pek seviyoruz :D
Nõbet sonrası;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cvp: Bekçi'miz :D

Çok tatlı Neslihan abla keşke bende bakabilsem ortam müsait değil. :59: :'(

Neslihan abla ablamın kuş fobisi kardeşimin tüye alerjisi var ve annemin hayvan sevgisi yok.Bütün gün aç kalıp ihtiyçlarını gideriyorum.kaplumbağaları bu kadar seviyorum işte :D :t65y:

Türü ne[/color]

İkinci resimde hem masumiyet hem afacan bir bakış birbirine karışmış. Çok güzel :)
Sağlıklı bir ömrü olsun.

Tesekkur ederiz insallah.
2.resim: "benimle ilgilenmen hosuma gidiyor ama suan cok uykum var sonra sevsen olmazmi" bakışı :) :)

neslihan hayvan bence fotoğraf çektirmeyi sevmiyor. bu bakışı iyi bilirim. tam tersine çek git başımdan tetiyi yeme der gibi bir hal içinde. :smile: ben uyurken rahatsız ederdim. tabi seninkinden daha sert bakardı. bir iki defa daldığı olmuştur. ellerim çizik kan revan.

Aynen oyle nefret ediyor fotograftan :) zaten sevdigi 3 sey var sevilmek uyku sıcak :)

Geri