Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Benim Familya (:

Akarakurt

Admin
Yönetici
Asla plastik kapta kaplumbağa balıkmaz!
En yakın zamanda 1 akvaryum ve gereken tüm ekipmanları alınız.
Böylece kaplumbağa daha sağlıklı,canlı olucaktır.

Saygılar,
Ahmet KARAKURT

rıfkı35

Bronz 2 Üye
inanmıyorum ya burda bas bas bağırıyoruz şu kaplumbağanın haline bak
kuru alan yapmışsın ısıtıcı lamba olmadan ne işe yara
daracık kap bari kalpli değilde havuz şeklşinde alaydın daha fazla yer vardı oda ısıtıcı alın lütfen bi an önce ben iki gün bu kaplarda baktım hayvanlar çok yoruldu(ısıtıcıyla)lütfen imkanınız varsa hemen akvaryuma geçin :(

kubrabekmez

SKF Delisi
Arkadaşlara TAMAMEN katılıyorum... PLASTİK KAP KAPLUŞA ÖLÜM GETİRİR! Ben kapta baktığım sıralarda neredeyse kapluşumu akciğer enfeksiyonundan kaybediyordum... Küçücüktü, büyümüyordu da...Akvaryuma koyunca taş gibi sağlıklı, avuçiçimi dolduracak kadar bir şeye dönüştü... Forumda araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum..

aragorn

SKF Delisi
evet forumu gezmeniz yararlı olacaktır.. ve imkanınız varsa kısa zamanda mutlaka akvaryum edinmeye çalışın derim..

beliz

Gümüş 1 Üye
yarın gidip alacağım bende...ve yaşanmayacağını da sitede bilmeyen yoktur heralde...:(

oldscout

Taç 3 Üye
Forumu araştırıp uygun, ucuz ve yeterli bir akvaryum kuracağını biliyorum. Forumdaki imzam nedeniyle başlığına yazmadım. :)

Kerataya ve size sağlıklı mutlu bir ömür dilerim.

gonzimmm

As 2 Üye
Keşke araştırıpta alsaydınız.
Ucuz yoldan bir akvaryum yapabilirsiniz.isterseniz linki atarım.
İyi forumlar.

gizemli_kiz19

As 4 Üye
bu da ne...onlarda bir kapğlumbağa beslemek ancak ona eziyet olur.en kısa zamanda bir akvaryum almanız dileğiyle.iyi kapuşu ilk alırken param yokmuş. o plastik kaplardan alamamıştım.ama 1 gün sonra çok iyi bir şey yaptığımı anladım.lütfen böyle şeylerde kaplumbağa beslemeyin.

gokay553

Gümüş 5 Üye
Katılıyorum ölüm fanusunda bakamazsın en fazla 2ay yaşar vede taşlar çok küçük ve sanıyorsan suni yutarsa çok zarar verir diye düşünüyorum!