Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Benim Familya (:

Asla plastik kapta kaplumbağa balıkmaz!
En yakın zamanda 1 akvaryum ve gereken tüm ekipmanları alınız.
Böylece kaplumbağa daha sağlıklı,canlı olucaktır.

Saygılar,
Ahmet KARAKURT

inanmıyorum ya burda bas bas bağırıyoruz şu kaplumbağanın haline bak
kuru alan yapmışsın ısıtıcı lamba olmadan ne işe yara
daracık kap bari kalpli değilde havuz şeklşinde alaydın daha fazla yer vardı oda ısıtıcı alın lütfen bi an önce ben iki gün bu kaplarda baktım hayvanlar çok yoruldu(ısıtıcıyla)lütfen imkanınız varsa hemen akvaryuma geçin :(

Arkadaşlara TAMAMEN katılıyorum... PLASTİK KAP KAPLUŞA ÖLÜM GETİRİR! Ben kapta baktığım sıralarda neredeyse kapluşumu akciğer enfeksiyonundan kaybediyordum... Küçücüktü, büyümüyordu da...Akvaryuma koyunca taş gibi sağlıklı, avuçiçimi dolduracak kadar bir şeye dönüştü... Forumda araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum..

evet forumu gezmeniz yararlı olacaktır.. ve imkanınız varsa kısa zamanda mutlaka akvaryum edinmeye çalışın derim..

yarın gidip alacağım bende...ve yaşanmayacağını da sitede bilmeyen yoktur heralde...:(

Forumu araştırıp uygun, ucuz ve yeterli bir akvaryum kuracağını biliyorum. Forumdaki imzam nedeniyle başlığına yazmadım. :)

Kerataya ve size sağlıklı mutlu bir ömür dilerim.

Keşke araştırıpta alsaydınız.
Ucuz yoldan bir akvaryum yapabilirsiniz.isterseniz linki atarım.
İyi forumlar.

bu da ne...onlarda bir kapğlumbağa beslemek ancak ona eziyet olur.en kısa zamanda bir akvaryum almanız dileğiyle.iyi kapuşu ilk alırken param yokmuş. o plastik kaplardan alamamıştım.ama 1 gün sonra çok iyi bir şey yaptığımı anladım.lütfen böyle şeylerde kaplumbağa beslemeyin.

Katılıyorum ölüm fanusunda bakamazsın en fazla 2ay yaşar vede taşlar çok küçük ve sanıyorsan suni yutarsa çok zarar verir diye düşünüyorum!

Geri