Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

benim kapluşlarımın isimleri fındık ve fıstık :)

hakanguguk

Bronz 4 Üye
bende alalı 1 ay oldu isimlerini çok düşündüm sonunda fındık ve fıstık koymaya karar verdim :) evdekilerin hepsi çok sevdi anneme diyorum torunlara iyi bak diye :)
Ben akvaryuma tatlı su kumu koymuştum su 1 haftada sapsarı oluyor çoğu arkadaşımızın akvaryum fotolarına baktım ve bende sadece biraz iri taşlar koymaya karar verdim kum hem suyu kirletiyo hemde onlar için tehlike yaratabilir o yüzden dizaynı değiştirdikten sonra fındık ve fıstık'ımı basına tanıtacağım :)

tüm üyelere ve kapluşlarına uzun ömürler dileklerimle..

İyi bakalım küçük artistleri tanıt bakalım basına... Biz de çok tanıtmıştık basına... Şimdi herkes tanıyor artık birbirinin kappuşunu

Basında resimleri yayınlansın :) yorumlarımız sonra, öyle görmeden yorum yapmıyoruz :) :) :)

tmm arkadaşlar bu hafta dizayn değişikliğine gidiyorum haftaya resimleri yayınlarım yorum yaparsınız artık fındıkla fıstığıma :)

Geri