Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Berduşun Cinsiyeti ne ?

BRDS

Yeni Üye
ÜArkadaşlar ben kapluşumu 2 gün önce aldım.Fakat cinsiyetini bilmiyorum.Nasıl öğrenebilirim birde ben kaplumbağamı ölüm kabında besliyorum büyüdüğü zaman akvaryuma alsam olurmu ?

Cinsiyetini öğrenmen için büyümesi gerekiyor. O kapta ne kadar az bakarsan hayvana o kadar az işkence etmiş olursun havalar soğuk donar o kapta.

Cvp: RE: Berduşun Cinsiyeti ne ?

İDede lutfuCinsiyetini öğrenmen için büyümesi gerekiyor. O kapta ne kadar az bakarsan hayvana o kadar az işkence etmiş olursun havalar soğuk donar o kapta.

Evde kalirüfer var şimdilik ekipmanım yok bunlar o nu olumsuz etkilermi ?

Kabuk boyu 10 cm civarına geldiğinde cinsiyet netleşir. Kaplumbağayı direk akvaryuma alıp gereken ekipmanları alacaksın. Kapta sağlıksız yaşayacağı gibi hastalanma riski yüksektir. Bu konuda detaylı bilgi verilmiştir. Bunu incelemelisin.
mailto:/forum/konu-su-kaplumbagasi-bakim-kilavuzu-10252.html

Cvp: RE: Berduşun Cinsiyeti ne ?

cem' Alıntı:
Kabuk boyu 10 cm civarına geldiğinde cinsiyet netleşir. Kaplumbağayı direk akvaryuma alıp gereken ekipmanları alacaksın. Kapta sağlıksız yaşayacağı gibi hastalanma riski yüksektir. Bu konuda detaylı bilgi verilmiştir. Bunu incelemelisin.
mailto:/forum/konu-su-kaplumbagasi-bakim-kilavuzu-10252.html

Birde öbür konuma bakabilirmis
Niz ?

Geri