Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

betta balığı

Cvp: betta balığı

saol un emre ustekını alıcam yoruma resım nasıl atılıyor akvaryumu ve yemını gostermek istiyorum

akvaryumum sağ tarafta hortumda hava taşı vardır ama hava mororu alıcam

mailto:/4py4qt.jpg

ya yemi ile balığın yakın fotosunu atcam ama tinypic error veriyor

Yeni mesaj yaz dedikten sonra dosya ekleye basıp resmi seçin ve ekleyin.

Renkli taşlar genelde salınım yapar. Çıkarmakta fayda var. Akvaryumdaki kaya çok büyük ve aşırı yer kaplıyor.

Gerçi balık küçük olacak. Kaplumbağa gibi düşünmeye gerek yok. Taşın kalmasında sorun yok.

mustafa hayvanın yüzgeçlerine ne olmuş tel tel duruyor. cinsi mi değişik. kavgadan mı çıkmışı vermişler.

Cem bu crowntail beta. Görsellerde aratırsan renk renk görürsün. Çok değişik ve güzel bir türü.

Sanırım taç kuyruk olarakta adlandırılıyordu.

Bu betalara bayiliyorumsimdi gorunce ozendim bende mi alsam ne yapsam :)

gördüm emre tam tül kuyruk olanlar daha hoşuma gidiyor benim. ismini yazmaya üşendim şimdi. yelpaze kuyruklularda güzel.

bettam kara çalı öldü kafasıın az arkası patlamış çok yemde vermıyodum bir stick yemı 4 e bölüp her akşam veriyodum

nasıl patlamış. suda bir şeye mi çarpmış yoksa akıma mı kapılmış nedir

akvaryumda keskin birşeye çarpmış olmalı. kedi gibi bir hayvan beslemiyorsun değil mi ?

hayır kedi ,köpek vb. yok ancak petshopdan bedava aldğım hava motoru bağlanan tank (tank derken savaş tankı suyun içinde) aldım

belki de onu tehdit olarak algılayıp saldırmış ve bu hadise olmuştur.

Geri