Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Betta hk. soru

sebahattin

Bronz 3 Üye
Biraz araştırdıktan sonra beta diye bilinen renkli balıktan bi tane alıp 50*35*24 lük akvaryumda ya tek başına ya da canlı doğuranlarla bi akvaryum kurmak istiyorum.Sizce nasıl olur? Canlı doğuranlara zarar verir mi? Yada tek başına dursa nasıl olur? Su mercimeği koysam zarar verir mi? biraz bilgi verebilir misiniz?

Cvp: Beta

Betta tek ve canlı doğuranlarla birlikte bakılabilir. Eğer sadece betta akvaryumu kuracaksanız pipo filtre kullanacağınız için su mercimeğide koyabilirsiniz.

Cvp: Betta hk. soru

beta bildiğim kadarıyla kendinden başka bir canlı ile beslendiğinde ona saldırıp öldürüyor.

Aynı akvaryuma 2 erkek betta koyarsanız saldırabilir ama canlı doğuranlarla birlikte yaşar.
Tabi betta için ayrı akvaryum kurulması en iyisi.

5-6 neonla beslesemde olur mu acaba? onlar sürü balığı ya

Konuyla alakalı olduğu için burdan devam etmek istiyorum.Aklımda şu şekilde bir akvaryum planı var.Yuvarlak olan aldığım hindistan cevizi içini oydum, kumun içine gömüp mağara havası vermeye çalışcam.Mağaranın yanı veya önüne bir canlı bitki üstüne su mercimeği sizce nasıl? Yoruma resim nasıl yüklenir?

Geri