Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Beyaz Show'u izleyen varmı ?

gonzimmm

As 2 Üye
Kırk yılın başı Sagopa ve eşi Kolera bir televizyon programına çıktılar :)

İzleyen varmı ?

Düşüncelerinizi bekliyorum =)

Evet ben izledim.Sagopa Kajmerin ve Kolera'nın hayranıyım.Şarkılarına çok anlam veriyorum ve müziklerine bayılıyorum.Programda en çok Sagopa'nın dansını beğendim.:cool:

Aynı fikirdeyim :)

Koleranın neredeyse tüm şarkılarını(yaklaşık) ezberledim veya dinledim.Ama Beyaz Show'da hayal kırıklığına uğradım.
Daha önce izlemiştim onu videolarda olsun röportajlarda olsun...Çok neşeli, konuşkan bir bayan olarak görüyordum.Beyaz show'da doğru dürüst konuşmadı hatta tikide varmış :S İlgincime gitti =))

Sagopa Kajmer'in canlı performansını kötü bilirdim süpermiş :)
Konserleri var Haziran'da inşallah gitmek istiyorum :)

Bende izledim çok dolu bir programdı.Sagopa,kolera,hayko zaten izlenmeye değer insanlar şarkıları çok güzeldi ama kolera daha fazla şarkı okuyup daha fazla konuşsaydı çok iyi olcakdı:)
Sagopanın reklam teklifini kabul etmedim benim param var zaten demeside ayrı bir komikti:)
Bende sagopanın dansını beğeniyorum fakat keşke sagopa dışında dans eden kişiler olmasaydı daha etkileyici bir performans olurdu:)

21 Haziranda İstanbulda konseri varmıs bende gitmek isterim..

Beyaz'ın bir ara yüzü bozuldu sanki,Sago. cezayı tehdit etti ya "elimden kaza çıkmasın diye mahkemeye verdim." bunu dememeliydi.Anlıyorum aşırı kızgınlar ama onlarda cezaya diss attılar.Atmayıp dava açsalardı neyse ;) ama cezanın hiç sago ve kolonun arkasından böyle konuştuğunu görmedim o bölümden hoşlanmadım.

birde kolera bazı tv. programlarına çıkmış o bantları izledim çok bıcır bıcır konuşkan hareketli biriydi beyaz showu ailemle izledim ve hayal kırıklığına uğradım :) evde her dakika onlardan bahsetmeye başladığım için :D

sago ve kolonun bizle iletişimi güzel,cezanın sesi güzel ama sözler boş genellikle :)

Melis'e katılıyorum "benim param var" süperdi =))))
vede şu koleranın leylekler getirdi diye sagoya akıl vermesini anlatıldığında beyaz bir espri patlattı oda süperdi =))))

ama yinede harikaydı =))))

Beyazın bozulduğunu düşünmüyorum reytingleri arttı diye sevinir hatta:D Hem istenmeyen bir bölüm olsaydı orayı keserlerdi program canlı değildi sonuçta..

Cezada diss atıyor ve şarkılarında sagopaya sürekli imada bulunduğunu düşünüyorum=))

Ecem bende sana katılıyorum koleranın sagopaya şarkı sözünde yardımda bulunduğunu söyleyince beyazın o kadar anlam yüklediğimiz şarkılar bu şekildemi oluşuyor der gibi bi cümle kurması süperdi gerçekten;)
Sagopanın haykoya gofreti bertaraf et dediği o anda koptm ya:D
Beyaz: sago hediye almış hayko hiç bir şey almamış dediğinde haykonun varlığımı yeter demesi..:D

Program canlı olsaydı daha güzel olurdu ama sagopa o gün yurtdışına çıkıyormus o yüzden 10 gün önce çekilmiş:)

su kaplumbağası sitesinde beyaz şov konusu ters olmuş bence

çoooook güzeldiii :) aylardır bekledik ama değdi doğrusu hele de tarih açıklandıktan sonra heyecan had safhadaydı yani :D:D kolonun sagonun mikrofonunu taktığı bi de sagonun kolonun saçını düzelttiği yerler süperdiii :D
bence sago "elimden bi kaza çıkmasın diye mehkemeye verdim" dediğinde haklıydı sonuna kadar. cezanın söylediği şeyler sizin eşinize ya da kardeşinize söylense neler yapardınız bir düşünün.. sagonun attığı diss'in seviyesiyle cezanınkini bir karşılaştırın ondan sonra yaptıklarının yanlış olup olmadığına yeniden karar verin. yunus abinin yaptığının da arkadan konuşmak olduğunu düşünmüyorum ben. sonuçta isteyen herkes izleyebilir. duymasından çekinmiyor ki...
yalnız beyazdan hiç beklemeyeceğim bir şey yaptı. kolo da sago da vardı ama düet yaptırmadı onlara programın tek eksiği buydu bence..
yasemin mori de zavallım öylee kaldı :D
orhan gencebay'ı bağladı ya beyaz telefona ora da çokk güzeldi :D ya her yeri ayrı bi güzeldi programınn :D:D:D

Oooooooooo siz beni sagopa düşmanı yaptınız :)
ben cezanın dediği şeylere veyada aattığı disslere doğru dedim mi ?
o disslerden sonra sago.da diss attı,küfür etmedi ve bana kalırsada tam kendisine yakışırca cevap verdi.zaten yazdığı sözler cezaya cezaydı =)
mahkemeye vermesinide sonuna kadar doğru buluyorum ;)
dediğim şey "elimden kaza çıkmasın" bölümüydü.programda demesi ilginç oldu.
Rica etsem bir dahaki yorumlarınızda bu kadar kaba olmayınız ;) (herkese geçerlidir.)

beliz' Alıntı:
görmedim öyle konu

Sitenin düzeni yetkililerden sorumlu olduğuna göre ve bu konuyu ben açtığıma göre konuyu nereye açtığımı gayet iyi biliyorum sevgili Beliz.
Sitenin kurallarına aykırı bir durum yok.
Güzel muhabbetler dilerim bu bölümde :) iyi forumlar.

amacım kaba olmak değildi yanlış anlaşıldı sanırım kusura bakmayın :S üzgünüm...

Kendimi yargısız infazda gibi hissettimde :)
Sizde kusura bakmayın.rahatsızlık verdiğim için tüm konuyla ilgili arkadaşlardan özür dilerim.Güzel sohbetler dilerim :) :D

estağfurullah efendim biz kimiz ki yargılayalım :)
bu arada konuya yazamamış da olsam doğum gününüz kutlu olsun :D
hem esas siz kusura bakmayın :D

sadece mesaj kirliliği yapıyosun beliz =) boşver işine bak beyaz show ilgini çekmiyosa mesaj atma "foruma ters olmuş" diye. Burası sohbet bölümü.
Yazılanları okuyunca cok merak ettim programı izlemediğime pişman oldum haberim yoktu sagonun cıktıgından. Simdi nette videolarına bakıcam izlemem lazım =)

Geri