Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

beyazlık

liya.yn

Bronz 3 Üye
IMG_5536.jpeg
benim bu kaplusum neredeyse 1 senedir benimle ama diger kaplusuma göre asla ilerleme olmadı asla büyümüyor sürekli karada gözleri hep sis düzenli olarak damla kullanşyorum su ısıtıcım filtrem kuru alanım hepsi var ama bi türlü düzelmedi simdide kabugunda beyazlıklar cıkmıs bu hayvanın sorunu ne

Su içine girdiğinde o beyazlık kayboluyor mu?

Hayvan büyümese de plakalarda artma olur.

Gözlerine sabah akşam 2 damla, ağzına sabah akşam 2 damla damlatın.

Ayrıca deep fix reptivit vitamin damla alın. Bunu da 10 gün boyunca günde bir kez ağzına damlatın.

Su içine girdiğinde o beyazlık kayboluyor mu?

Hayvan büyümese de plakalarda artma olur.

Gözlerine sabah akşam 2 damla, ağzına sabah akşam 2 damla damlatın.

Ayrıca deep fix reptivit vitamin damla alın. Bunu da 10 gün boyunca günde bir kez ağzına damlatın.
her seyi denedim ama düzelmiyor ve beyazlık artıyor sürekli karada ve aşırı hareketsiz yemek cok az yiyor yeterince ekipmanim var damlada damlatıyorum başka ne yapmam gerek

Eczaneden devit damla alıp tüm kabuğa sürüp resmini çekin. Mantar mı plaka pullanması mı bakalım.

İlaçlara aynen devam edin. Üşümemesine dikkat edin.

Alın. Ufak inceleri sorun değil ama sert olanları yemeye çalışırsa boğazında kalır.

Akvaryum kepçesi ile alın.

Geri