Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bilecik petshop

tosbik57

Bordo Bereli
Bilecik te oturan veya bilen varsa ordaki petshopları söyleyebilir mi ? Yem ve ısıtıcı alıcam yaşadığım yerde yok Bileciğe gitmeyi düşünüyorum almak için Bilecikten petshop isimlerini yazın lütfen arama motorundan bulamadım :)

Arkadaslar lütfen yardımcı olun Bilecikteki hangi petshopa gideyim ve nerde o petshoplar Bilecikte oturan veya bilgisi olan yok mu :) .

Cvp: Bilecik petshop

İnternetten niye almıyosunki hem daha ucuz oluyo Kapıda ödeme şekliyle alabiliyorsun kredi kartın olmasa bile

Bilecikte petshop buldum 2 tane telefon aç sor ne alcaksan ona göre gidip alabilirsin.

Deniz Yıldızı Akvaryum petshop
Mehmet ZENGİN
Tel: 0228 212 93 62 - Gsm: 0541 662 11 31
Adres: Gazipaşa Mah. Rasimbey Cad. No:9 - BİLECİK

Euro Pet Shop
Şener Şenkorkmaz
Tel: 228 210 01 11 228 210 01 11
Gazipaşa Cad.Rasimbey Cad. No: 2 Bilecik- Merkez

Venom saol senle kötü bir sekilde kavga ederek tanïstık ama olsun bna yardımcı olduun cok tesekkue ederim :yuppi: internete pek güvenemiyorum bilecikte abim üniversite okuyo ona liste yazip vercem o da iki uc hafta sonra getirecek :) hersey icin saol ..

Bu petshopları internetten bulamıyoru. :(

Eger kapida odeme secenegiyle alirsan guvenemeyecegin bir sey yok s

Pet shoplarda tum yemler falan olmuyor pek

Bilecik ten almayi düsünuyom orda aradım sey yoksa internetten alcam :)

Geri