Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bir birlerine karşı tavırları.

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar kapluşlarım birbirleriyle yaşaya biliyorlar hatta bazı konularda birbirlerinden destek alıyorlar [fiziksel anlamda destek] ama birbirlerine sertçe temas ettiklerinde atar yapıyorlar demin yanlışlıkla biri diğerinin suratına vurdu diğeri de vurduktan sonra elini ısırmaya çalıştı galiba anlamadım çok sıçradılar göremedim.

Biriniz bişey söyleseniz.

Soğuk kanlı hayvanlardır kaplumbağalar birbirlerinden destek alacağı gibi çok hırçın duruma gelebilirler bir anda. Bir problem değil bu. İkisi de aynı boyutlarda ise bir sorun yaşanacağını zannetmiyorum. Arada böle ufak şeyler yaşanır ama dediğim gibi aynı boyutlarda iseler hiç bir şekilde ciddi bir sorun olmayacaktır.

Çok tatlı değil mi ya. :) Zarar vermeleri değilde tavır filan.Ne kadar asil olduklarını gösteriyorlar. :)

Aynı boyuttalar en büyük kavgaları ben yem atarken gözleri hiç bişey görmez bikkere elimden yem verirrken elimi ısırmışlardı. :D

benimkilerin arasında yaklaşık yarım cm var ama büyük olan küçüğün kabuğunun yanını ısırmaya çalışıyor bazen..

Geri