Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bir Biskrem versem ?

gonzimmm

As 2 Üye
A:Bir biskrem versem beni arabanla hergün okula bırakırmısın ?
B:Bırakırım.Bir biskrem versem tüm telefon faturalarımı sen ödermisin :p
D:Ödemem.Bir biskrem versem bana kontür atarmısın ?

....

Bi Biskrem Versem Kaplumbağanı Sevmeme İzin verirmisin ? :)

Niye sevmeyesin canım benim Ecem'im... Doya doya sev hatta bir gün al evine götür sev getir birkaç gün sende konaklasın ama küçük çocuklara mıncıklatma...

Bir biskrem versem sen de bana hamsterin Gonzimmm 'i yatılı gönderir misin severim bakarım biraz sonra banim kapluşla aynı gün aynı saat iade... :D

taabi ki

bi biskrem versem bana kaplumbağanın resmini atarmısın?

hayır atamam çünkü kaplumbağam öldü
sana bi biskrem versem bana kontör atarmısın?:)

ıımmmmmmm walla olsa bn kndım kullanırım.

bi biskrem wersem fenerli olurmusun:)

hayır olmam istisnayıda bozmam aslan kanaryayı yer peki bi biskrem wersem sana werdiğim bikremi geri werirmisin??? :D :D

hahah zaten sorunda orda çok veriyorum evet veririm
bir biskrem versem bana kocaman içinde hiçbişiyi eksik olmayan akvaryum alırmısın? :D

oldu canımmm :) ben kendime buldum sen kaldın bi biskrem versem bana foto nu atar mısın (;

hayırrr xD
bi biskrem versem ki aslında onuda vermem ben yerim :D bana dış filtre alırmısın bari :D

hayırrr biskrem vermiyorsan filitrede yok !!! :D ben biskrem sevmediğim için bi biskrem versem bana motorbisiklet alır mısın :D :D :D

Geri