Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

bir kaç sorum olacak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

psiozzy

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ben kapluşlarımı yeni aldım iki tane ... ve doğal olarak şu anda ölüm fanusundalar ama aileme açıkladım haftaya bir paledaryum düşünüyoruz almayı... alalı 2 gün oluyor kaplumbağaları ve bir kaç sorum var:
1.fanusun içinde küçük çakıul taşları var onlar bunları eşeliyorlar sizce bu taşları çıkarmalımıyım ?
2.bir tanesinin kabul trengi falan çok iyi ama öbürünün kabul rengi daha açık ve gözleri hafif kısık niye olduğunu anlayamadım yardım ederseniz sevinirim ....

birkaç fotoğraf koyuyorum ...

mailto:/img216/1823/sany0115ii5.th.jpgmailto:/images/thpix.gif

soldaki size söylediğim kabuğu açık yeşil olan...

hepinize şimdiden teşekkürler ... bu arada denizden bir taş buldum acaba fanusun içine koyayım mı ?

bir sorum daha olacak evde eski balığımdan kalma bir cam fanus buldum bombeli,acaba ona olurmu ? onunda resmini koyayım buraya ...

[URL=mailto:/my.php?image=sany0117om3.jpg]mailto:/img80/4951/sany0117om3.th.jpg
mailto:/images/thpix.gif

hepinize şimdiden çok teşekkürler...

psiozzy

Yeni Üye
öylemi :D peki ocam fanusu kullanabilirmiyim ? ya da ölüm fanusundan daha mı iyidir o cam fanus ?
tamam.. çok teşekkür ederim :) kdz./ereğli de 2 tane akvaryumcu buldum yarın hepsine bakıcam :) bide 10-20 ytl yi aşmayan birşey bulursam harbi iyi olcak ... bu ara durumlar kötü :)
ha bir de birşey daha soracağım : öbür kaplumbağam durmadan kabuğu açık renkli kaplumbağanın üstüne çıkıyor :D birşey olmaz değil mi :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...