Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bir partiye üye olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeMPo

Bronz 3 Üye
Katılım
13 Ara 2008
Mesajlar
65
herkese iyi akşamlar.Sanırım bu saatte forumda olan yoktur ama neyse :) Merak ettiğim şey konunun başlığında olduğu gibi bir partiye üye olmak hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.En çokta bir partiye üye olunca hayatımızda nelerin değişeceğini.Yani üye olmakla bitmiyor diye biliyorum ama bu konuda fazla bilgim olmadığından düşünüyom.Partiye üye olduk diyelim bize ne tür görevler düşüyor?Forumda siyasetin konuşulması yasak mı bilmiyorum ama benimki sadece parti üyeliği ile ilgili bir soru herhangibir tartışmaya sebep olacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.
 
İlk mesajınız bu olmasaydı yönetimin izni ile bir çok şey söyleyebilirdim. Forumdaki ilk mesajınız bu olunca çok ilginç karşıladım...
 
eğer yanlış bir konu açtıysam kaldırılabilir hiç problem değil.Evet ilk mesajım bu oldu bunu bende istemezdim ama kaplumbağalarım hakkında sorucağım yada onları tanıtabileceğim bir şey elimde bulunmuyor malesef inş ilerleyen günlerde yaşadıkları yeri ve kendilerinin fotoğraflarını eklicem.
 
Yaşınızı öğrenebilirmiyim ?

Siyasete girmek istemiyorum girersem yani gerek yok :)
"En çokta bir partiye üye olunca hayatımızda nelerin değişeceğini"
Partiye üye olmak derken oy atmak gibimi ?
 
Foruma ilk mesajınız siyasetle başlıyor diye şaşırdım.Çünkü siyaset sitede yasak.Hem bunu sormaktaki amacınız nedir?İnsan ilk defa gördüğü birisinin "kaplumbağa sitesinde" siyaset sorusunu yadırgıyor haliyle.Umarım daha farklı ve renkli konularda beraber olabiliriz sizinle.Neden bu konuyu açtığınızı merak ettiğimden kilitlemiyorum.İlla ki bir sebebi olmalı.
 
Askerden geleli 1 ay oldu ve kriz zamanı olduğu için iş bulamıyorum.
konuyu açtığım gün bir iş görüşmesine ordan da abimlerin çalıştığı lokantaya gittim.
Lokantanın sahipleriyle de aram çok iyi iş konusunu orda da konuşuyorduk ve adamın aklına geldi bir partiye girsene hem sana iş imkanı sağlarlar dedi.
Cuma günü bizim buraya toplantıya gelicekler sende gel bir tanışın dedi.
Bende düşündüm iş imkanı sağlayabilceklerse neden olmasın dedim ama merak ettiğim şey partiye girdiğimde neler yaptırıcaklar bana hayatımda ne değişecek bunu merak ettim.
Hiç sevmediğim ve ilgilenmediğim bir konu bu yüzden hiç bilgim yok.
 
Size bu konu ile ilgili hukukçuların olduğu bir sitede soru sormanızı tavsiye ederim.
 
Burası Sukaplumbagası sitesi.
Ayrıca kurallardada belirttiğim üzere sitede siyaset yasaktır.

Konuyu kilitliyorum ve moderatör lerdan ricam bu kilit açılmasın.

Teşekkürler,
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst