Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bir sureligine veda.

Hayatta her şey planladığınız ya da istediğiniz gibi gitmiyor, önemli olan herşeyde bir hayır olduğunu unutmadan elinizden geldiğince duruma alışmaya çalışmak. Zamanla her şey yerini başka şeylere bırakıyor zaten, şimdi bu kadar kötü düşünmeniz normal. Anlık düşüncelerle ilerde pişman olacağınız şeyler yapmayın bence.

eğer düşündüğüm şeyi yapıcaksanız saçmalamayın kendinize gelin lütfenn bunun için değmez ne olduğunu gayet iyi anladım ben... ama sakın onun için böyle birşey yapmayın...

Her şeyde bir hayır vardır bunu bir düşünün derim.Yaşamanız için kimsenin size, sizinde kimseye ihtiycanız yok.Bu sizin hayatınız kendiniz için ayakta durmalısınız başkası için değil.Şu an kötü gözüküyorsunuz sakin kafayla düşünürseniz bizleri daha iyi anlıyıp doğru kararlar vericeğinizi ümit ediyorum.

Ya ölüm uykusu falan... Neler oluyor canım? Leyla ne yapacak, diğer bıcırıklar ne yapacak? Sonra ailen falan...

Geri