Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

biraz acil bilgiye ihtiyacım var

abdulkadir.kacar

Yeni Üye
üniversitede ziraat fakültesi zootekni bölümünde öğrenciyim. pet hayvancılığı dersi için su kaplumbağaları konusunu seçtim. bakım,beslenme,yetiştirilmesi konusu hakkında detaylı bilgi bulabildim. fakat maalesef maliyet çalışması ile ilgili bilgi bulamıyorum. herkesten ricam, ticari olarak bir sezonluk maliyet çalışması lazım bana. Hoca bizden " SU KAPLUMBAĞASI YETİŞTİRİCİLİĞİNİ TİCARİ İŞLETME KURULUŞU OLARAK ELE ALACAĞIZ. AYLIK 30 BİN TL GELİR ELDE EDECEK ŞEKİLDE, GELİR GİDER MALİYET TABLOSUNU GÜNCEL RAKAMLAR İLE SUNUM YAPACAĞIZ"
Konu ile ilgili elinde veri,belge,bilgi olan varsa lütfen paylaşsın.
Ödevin teslim edilme süresi haftaya perşembe günü... 30 kasım 2023

15 gün önce verildi ödev. O hafta yeğenim iş kazası geçirdi, Adanaya gittim mecburen. Bu hafta da vize sınavlarım vardı, dün bitti.

Foruma hoşgeldiniz.

Malesef o konuda bir bilgimiz yok. İzmirde bu işi ticari olarak yapan biri vardı ama nasıl ulaşılır bilmiyorum. Seneler önceydi.

Youtube da snapping turtle ile videoları vardı.

www.okyanusakvaryum.com.tr diye bir firma buldum. Her türlü hayvanlarla büyük akvaryum yapıyorlar onlara bir sorun isterseniz. Tedarikçilerinden biri olabilir.

Geri