Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

bişeyimi var?

anaklusmos

Bronz 4 Üye
kapluşum son 1-2 gündür durgunlaştı ne kabukta pembelik nede başka bişiyi var sadece durgun ısıtıcı zart zurt herşeyi var ve arada sırada cam sürtmesine benzer kısa süreli hapşırma gibi sesler çıkarıyor sizce nesi vardır?

Akciğer enfeksyonu . Suyun ısısınız iki derece yükseltin. Kabuktaki pembeleşme fazla mı ?

kabuta pembelik yokki ve her ihtimale karşı dün 2 derece yükseltmiştim su 30-32 derecede sadece durgun kapluşum

tmm peki ama merak ediyorum çok hareketliydi 1dk yeride durmazdı sadece geceleri uyurdu şimdi gündüzleride uyumaya başladı

ani bir hareketinizden ya da elinize aldıysanız etkilenmiş olabilir.

ama öyle olsa karaya çıkıp yatmazdı ama 3gun önce komşu gelmişti bnde onlar geldi die dışarı çıkmıştım belki komşunun çocuğu korkutmuş olabilir ve bu arada ilk sorumu yanlış algılamayın bildiklerimi sorguluyorum ;)

Evet o şekilde olabilir :) sorma tarzınız bu şekilde olursa yanlış anlamam merak etmeyin (;

tmm ;) peki nasıl veya ne zamana düzelir yani bişi yapabilirym hemen düzelmesi için?

Geri