Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

BiyoTortvit

furkansankapan

Bronz 1 Üye
arkadaşlar dün bana bir ilaç türü bir şey verildi onu hasta kapluşumun ağzına sıkmayı başardım lüfen miskin için dua edin :(

Biyotortviti öneririm ama veteriner mi verdi?
Fakat kapluşunzun ağzına sıkmayın akvaryuma damlatılır o birde o bir multivitamindir.Vitamin eksikliği mi varmış kapluşun?

evet öyleymiş bu vitaminin içinde her şey varmış kabuğuda yumuşamışdı oyüzden verdi

Sakın güneşlendirmeyin kabuğu iyileşene kadar birde kabuk için bir güçlü ilaç vardı adını unuttum ama.

Azoo diye bir markanın çok güzel ürünleri var, internnete bu ürünleri bulabilirsem size link atarım.
mailto:/arama/hizliErisim.aspx?kat2=0&kat1=146&kat=28&katind=6&text=Azoo

mailto:/index.php?manufacturers_id=878

paytak' Alıntı:
Sakın güneşlendirmeyin kabuğu iyileşene kadar birde kabuk için bir güçlü ilaç vardı adını unuttum ama.

Kabuk yumuşamasında güneşlendirmenin zararı değil faydası var diye biliyordum ben. Neden güneşlendirmeyin dediniz? Ne gibi sakıncaları olabilir?

Geri