Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

bizimkiler kayada kabuk kurutuyolar :D:D

edi=büdü

Gümüş 4 Üye
taze taze daha yeni çekildi telefonla çekerken kaçmamaları için çok uğraştım saki bukadar zamandır hala alışmamış gibi arada korkup kaçıyolar herzaman gözlerinin önünde olmamarağmen :D:D

mailto:/g/dsc01901rl.jpg/

mailto:/img684/6007/dsc01900o.jpg

Şöyle boyunlarını çıkartınca çok hoşuma gidiyor ya :)
Allah hepinize uzun ömürler versin :)

anneeee :D yaaa yirim yirim ya şu arkadaki çok komik kıhkıh xD

ya varya bişi dicem ama kimse alınmasın her kapluş tatlı olmuyo yani hepsinin yüzü farklı bence mesela benim fizik daha tatlı çünkü burun yapısı küçük seninkilere benzio kimya daha bi uzun burunlu ondada karizma var ama :D yani sizinkilere bittim en tatlı yüz hali xD

ağız yapıları biraz yamuk olduğu için bakış açısına göre değişebiliyo mesela öntaraftaki büdü kafası yukarıya baktığı için sanki sinirliymiş gibi görünüyo ama edi arkada kafası biraz daha aşağıya doğru baktığı için daha bi gülüyomuş hissi veriyo mesela :D:D

hahha zaten ağız tiplerine bayılıyorum hep gülümsüyo gibi duruyo tabi bu bazı durumlar için dezavantaj.çünki üzülüp sevinemediğini anlayamıyoz ne yapsak mutlu gibi duruyo x))

castiel' Alıntı:
:)) zaten ağız tiplerine bayılıyorum hep gülümsüyor gibi duruyor.tabi bu bazı durumlar için dezavantaj.çünki üzülüp sevinemediğini anlayamıyoruz ne yapsak mutlu gibi duruyor x))

Edit 0084812254 : lütfen mesajlarda kısaltma yapmayınız ve imla hatalarına dikkat ediniz..

Geri