Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

böbö ile çalgın:)))

pega1912

Yeni Üye
böbö dişi ve 1 yaşında.çalgın ise erkek ve o da 7 aylık ama nedense böbö de çalgında aynı boyuttalar.halbuki çalgını sonradan aldık ve aldığımızda böbönün yanında küçücüktü ama öyle hızlı büyüyor ki ötekine yetişti.bu arada çalgının kuyruğu yarım kaldı çünkü böbö kuyruğunu ısırarak koparttı şükür artık yapmıyor:)ama neler çektik anlatamam.[/size][/font][/color]

Ekli dosyalar

• sahibinden_DSC00574.JPG
    427.6 KB · Görüntüleme: 34
  • sahibinden_DSC00578.JPG
    399.6 KB · Görüntüleme: 26
  • sahibinden_DSC00582.JPG
    369.9 KB · Görüntüleme: 27
  • DSC01077.JPG
    407.5 KB · Görüntüleme: 29
Uuzun yıllar beraber olursunuz umarım kaplumbağalarınızla, akvaryumdaki su miktarını da artırmanız daha fazla yüzme alanı sağlayacaktır ufaklıklara. Foruma hoşgeldiniz.

maşallah çok tatlılar uzun süre beraber olmanız dileğiyle :) aragorn'a katılıyorum bencede su seviyesini arttırmalısınız çünkü daha özgür oluyorlar, kendi akvaryumumdan biliyorum :)

Su seviseyisini artırırsanız dah iyi yüzebiliecekler gerçekten :) Bu arada uzun yıllar beraber olmanız dileğiyle birde çok geçmiş olsun ):

resim eski bi resim zaten şimdi yeni rampaları var. Neredeyse akvaryumun hepsi su dolu :))

Güzel.. Çok tatlılarmış bayışdım.. Ben Cahide'min bu hallerini hatırlayamıyorum bile... Acayip değişti... Bana böyle tatlı geliyordu en tatlı.. Ama sizinkileri bir gördüm bebiş gibiler ya çok şirin..

Geri