Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu akvaryumda hamster olur mu ?

_Emre___

Bordo Bereli
Ben japon balığı akvaryumumu bozup içinde hamster beslemek istiyorum hamster beslenirmi bu tip kare akvaryumda ?

mailto:/hphotos-ak-ash4/398607_371958242834205_100000600979024_1338955_406669289_n.jpg
mailto:/hphotos-ak-snc7/406408_366909163339113_100000600979024_1328257_441604386_n.jpg

Cvp: Bu akvaryumda hamster olur mu ?

Gerekli ekipmanları alırsanı neden olmasın

Bencede olabilir. Genelde kafeste besleniyor ama akvaryum hamster için yeterince büyük sanırım :)

Bence en iyi bunda beslenir hemstır üstü açık koşu alanı vs. geniş. :)

Hamster tekerleğini nasıl sabitliyeceksin akvaryumun içine, onlar tele sabitleniyor diye biliyorum.

Sabitlemek için akvaryuma delik açmak gerek sanırım :)

Yok koşu bandının ayaklı olanıda varmış 23 TL ye yavaş yavaş ekip manlarımı topluyorum talaş filan hamster evi yem olarak tavşan yemi olabilirmiş merdiveniydi filan hepsini yavaş yavaş 2 ay içinde alıcam bu arada abi oluyorum ben :) annem hamileymiş sanırım o hayvanların hepsi teker teker gitcek sultan papağanıyla muhabbet kuşum tavşanım kalıcak bi tek :(

Bu seferde akvaryum zebil olacak :D

Ayaklı olanları varsa sorun yok, o zaman :)

Satacağım onun yerine hamster alacağım

teklonoji tasarım öğretmenim işe yarar tasarım yapın dedi bende bir hamster kafesi yaptım işine yarasa paylaşabilrim

Yok yaa illa kafes tekerleğine gerek yok ortada duran tekerleklerde var vantuzlarla tutturursun.

Kaplumbağaların ne olacak onlarda mı gidecek.

_Emre___' Alıntı:
Yok koşu bandının ayaklı olanıda varmış 23 TL ye yavaş yavaş ekip manlarımı topluyorum talaş filan hamster evi yem olarak tavşan yemi olabilirmiş merdiveniydi filan hepsini yavaş yavaş 2 ay içinde alıcam bu arada abi oluyorum ben :) annem hamileymiş sanırım o hayvanların hepsi teker teker gitcek sultan papağanıyla muhabbet kuşum tavşanım kalıcak bi tek :(
Maşallah abi oluyorsun hee :) Sorumluluklar baya artacak o zaman,anca onlara yetişebilirsin.Allah kolaylık versin :)

Yada slikonlarsın kırtasiyede satılanlardan.

Yok kapluşlar zarar vermiyor ama kuşları bilemiyorum sultanım ve tavşan geçici süreliğine gidebilir. :/

bence hamster evi alma sana zor alışır.

Ama evlerinde kendilerini güvenli hissediyorlarmış ya kafesli alırım yada cins bir kurbağa beslerim bu akvaryumda.

Kolay gelsin diyorum, isteyince yapılmayacak bir şey yoktur...

Kurbağa arıyorum şu an internetten. bakalım bulabilecekmiyim bulamazsam hamster alacağım.

Geri