Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

(bu kelimeyi yazdığım için özür dilerim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lenin

Altın 5 Üye
Yasaklanmış kelimeler rahatça okuyup yazmamıza engel oluyor, olmadık yerde sansür çıkıyor, bu hep boyle mı kalıcak ?
Umarım en yakın zamanda bu yasak kaldırılır ve rahatca konusmaya devam edebilirz.

Ben öyle bir yasaklanmış kelimeye rastlamadım.

İlk mesajım yukardaki gibiydi. Anlamıştım nedenini. Ama bir sonraki başlıkta farkettim ki çok garip yerlerde """""bu kelimeyi yazdığım için özür dilerim""""" çıkıyormuş.

Bir kişi amiyane konuştu diye tüm sitedeki yazılara sansür koymak anlamsız. Kaldırılmasını bende istiyorum. Sitede çok fazla yazı ve yazan bulunmadığı için moderatörler ve admin gerekli müdahaleyi yapabilir diye düşünüyorum.

Ayrıca ilk defa karşılaştığım bir uygulama bayağı yadırgadım.

'' lan '' vardı.
Kaldırdım.
Onun dışında geriye kalanlar tamamen küfür.

Siz ne yazıyordunuz acaba

Elimle kelimeleri tek tek yazmadığım otomatik olarak geçirdiğim için bazı kelimelerde sorun çıkıyor.

Sistemi kapattım.
Mecvuren değişik çözümlere başvurmak sorunda kalıcağız.

İyi günler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri