Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu Normal Mi ?

EmirhanErms57

Bronz 3 Üye
Kapluşun yüzerken sol ön bacağının arasında bu kahverengi çizgiyi fark ettim. Yem artığı yapışmış gibi duruyor ama orasına elletmediği için tam çözemedim. Davranışında vs herhangi bir sorun yok sizce nedeni nedir ?

Ekli dosyalar

• IMG_3519.jpeg
    IMG_3519.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 24
Kapluşun yüzerken sol ön bacağının arasında bu kahverengi çizgiyi fark ettim. Yem artığı yapışmış gibi duruyor ama orasına elletmediği için tam çözemedim. Davranışında vs herhangi bir sorun yok sizce nedeni nedir ?
— Elime aldım hareketsiz kalmasını bekledim elimle ufaktan çıkarır gibi yaptım silindi. Sanırım eriyen yem artığıymış. Bir an çok korktum açıkçası bir şey yok çok şükür 🙏🏻

Tamam. Eğer çıkmasaydı ya darbeye bağlı yara yada daha kötüsü kahverengi mantar olabilirdi.

Geri