Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bu örümceğe dikkat!

filozof

Altın 2 Üye
brownrecluse13bn.jpg

bu örümcek adı BROWNREDUSE yani kahverengi keşiş örümceği buna çok dikkat edin ısırınca içinize yumurtalarını bırakıyor ve git gide etinizi yemeye başlıyor resimlerini koymadım berbat nerde görürseniz EZİN başını

Aaaaaa cık cık bası ezilmez yazık ona:(
Örümcek fobinmi var filozof:D

hayır ama ısırınca ne olduğunu istersen araştır buraya koymadım berbat :S

Ayıda ıssırsa öldürür ama öldürmüyorz:D umarım doğru bir benzetme olmustr:d

arkadaşlar filozof un dediği gibi isterseniz bir araştırın ve ısırdığı ne zaman ne yaptığını görün..

ben baktım yavrularına. ne yapmış ya:( ilk önce tam resimler geldi gözümü kapadım. bi açtım. tam bi vahşet!!!

RE: Bu örümceğe dikkat!

Haha orumcegi gordugumuzde aaa bu o, bu o orumceeeek seni serefsiz bizi isirirsin ha gorursun sen diyip uzerine basip duruyormusuz :D oldurmek biraz abartili olurda uzak durmak daha iyi sonucta onlarinda yapmasi gereken bir gorevi var ALLAH bos yere sus olarak yaratmamis uzak durmak daha iyi.

BeGuM' Alıntı:
arkadaşlar filozof un dediği gibi isterseniz bir araştırın ve ısırdığı ne zaman ne yaptığını görün..
araştırdım ben isterseniz koyarım resmini ama tam bir vahşet.Eğer koyarsam uyarı alacağım kesin :D +45 YAŞ ;)
İnşallah rüyalarıma girmezde kurtulurum.Paylaşım için teşekkürler :rolleyes:

Cvp: Bu örümceğe dikkat!

Ben araştıramdım eğer dediğiniz kadar varsa bakamam ben bu tür şeylerden çabuk korkarımda^^

Benim de içimi bir korku sardı bu böcek en çok nerelerde bulunur?:ff:

Vucuduma kaşıntı girdi birden :D

Türkiye'de yoktur da Güney Afrika'dan bir muzun içinde gelirse şaşmayın :D

Geri