Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bugün Vitamin-6 adında bir vitamin aldım ve kullanmaya başladım.Acaba sorun olur mu?

ThunderVolt

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar resimdeki Vitamini aldım.Adama vitamin deyince bunu verdi.Acaba bu bir kabuk sertleştirici değildir dimi?Ayrıca kaplumbağam için bir yan etkisi olur mu?

-Kabuk sertleştiricisi ise geri değiştireceğim çünkü

Teşekkürler:

Foto:

mailto:/img843/5246/newdscf0299.jpg

sanırım olmazama yinede bana bakma ben belki benden başka gelenler daha iyi bilgi verebilir ben biyo torvit kulanıyorum
sanırım d3 vitamıni veriyor veriyor ve kabuğunu sertleştiriyor

Aynı fikirdeyim. bildiğimiz vitamin bu. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin :)

devid 3 müydü neydi öyle bir vitamin kullanıyordu galiba hatırlayamadım ama diğer arkadaşlar bilirler eczanelerde var bizim bir akvaryumcu arkadaş var banada ermişti bundan pembe ktusu vardı diğerlerinden farkı yok demişti hep alışveriş yapıyoruz hatta uzaktan akdaba bizim aynı mahalledeyiz zaten kötü bir ürün vereceğini sanmam ama

Bu da bir vitamindir, bir sorun olmaz. Ben de Devit 3 kullanıyorum.
Bu arada ürünün adı Vitamin 6 değil, içinde 6 vitamin var demek istiyor :)

Teşekkürler arkadaşlar..Bunu günde bir kere 3 tane yeme iyice damlatıp veriyorum.Yani bugün öyle başladım.Böyle devam etsem sorun olur mu? Nasıl vermeliyim?

Teşekkürler tekrardan :)

Cvp: Bugün Vitamin-6 adında bir vitamin aldım ve kullanmaya başladım.Acaba sorun olur mu?

bu devid 3 dediğiniz eczanelerde satılan dimi onu kaç günde ve ne kadar kullanmalıyım bide onu kullanırsam kışı uv lambasıs geçire bilirmiyim

çok fazla sordum ama özürdilerim:D

Cvp: Bugün Vitamin-6 adında bir vitamin aldım ve kullanmaya başladım.Acaba sorun olur mu?

şuan aynısından bende kullanıyorum mediko pet ve çok da güzel bi vitamin 2.kutusunu aldım geçen gün.günde yemine 3-4 damla damlatarak ver hastalık durumu olduğunda da 9-10 damlaya çıkar..

Geri