Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bugün Yem Yediler

Cvp: bu gün yem yediler

hım tamam pardon özür dilerim yeşim hanım

Yok estağfurullah elbetteki soru sormak hakkınız ama dediğim gibi o sitenin linkini eklemesek iyi olur :)

Emin bey çok güzel söylemişşiniz Kesinlikle katılıyorum emre bey yukarıda kabuk sertleştirici kullandığınızı söylemişşiniz kaplumbağalarınıza gerçekten acıyorum bizim bilgilerimizi onaylanmış bilim adamlarının bilgisini değilde veterinin veya pet shopçunun dediğine inanıyorsunuz :( eski konuda kabuk sertleştiriciye ne kadar itiraz etmemize rağmen hala kullandığınızı söylemiştiniz şimdide bakıyorumki hala kullanıyorsunuz e bu durumda kaplumbağanızın hasta olması sizin suçunuz! kabuk sertleştirici sürerek belki kabuklarında olan değişimi kabuk sertleştirici yaptı kesinlikle bırakın ve kaplumbağanıza bizim gibi bakmaya çalışın değil bakın! sizin fazla miktarda yemde verdiğinizi düşünüyorum büyümedi diye fazla yem veriyorsunuzdur lütfen onları akvaryuma koyun ve öyle tedavi edin yoksa kaplumbağanız soğuktan hastalığa yakalanabilir ! böyle insanları görmeye dayanamıyorum herşeyin yanlışını yapan ve onun doğruluğunu savunan insanları kusura bakmayın sert mesaj oldu ama napalım arkadaşı uyarmak istedim.

Dediğim gibi bende akvaryuma koymanızdan yanayım Emre bey. Kabuk sertleştirici konusunda da arkadaşın dediğine aynen katılıyorum.

Yeşim Hanım, Emin Bey, Melih Bey'e katılıyorum lütfen tedavinizi akvaryumda yapın.İlk önce bir kendinizi düşünün hastaneye gittiniz,doktorla konuştunuz bir küçük odaya aldı sizi normal sıcaklıktan düşük tabii ki üşürsünüz birde 5 kişi olduğunuzu düşünürsek birde ama bir yandanda sıcacık evinde oturup ayaklarını uzatıp yatıyorsunuz sizce hangisi daha sağlıklı olur sizce ?

kaplumbağalar için en iyi tedavi akvaryumda olur. fanusa neden koyuyorsunuz ?

Geri