Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Bursa içi Akvaryum alınacaktır

helpingzone

Yeni Üye
Boyutlarının çok önemi yok yeni başladım sayılır ve bir tane kaplumbağam var :)  çok büyük değilse şayet sizin kaplumbağanızada gözüm gibi bakabilirim öyle bir durumda sık sık fotoğraf ile sizide bilgi sahibi yapabilrim. öğrenci olduğumdan dolayı şu sıralar biraz sıkışığım uygun fiyatta olmak koşuluyla arıyorum. 534 340 2909

Cvp: Bursa içi Akvaryum alınacaktır

helpingzone' Alıntı:
Boyutlarının çok önemi yok yeni başladım sayılır ve bir tane kaplumbağam var :)  çok büyük değilse şayet sizin kaplumbağanızada gözüm gibi bakabilirim öyle bir durumda sık sık fotoğraf ile sizide bilgi sahibi yapabilrim. öğrenci olduğumdan dolayı şu sıralar biraz sıkışığım uygun fiyatta olmak koşuluyla arıyorum. 534 340 2909

hala arıyorsanız kaplubağalarımı sahiplendirmek istiyorum 6 yaşındalar 2 adet ayrıca büyük akvaryumları da mevcut 60-35 boyutlarında yükseklik de 45 cm bir akvaryum var elimde ayrıca ısıtıcı filtre gibi ekipmanları da var iş okul dolayısıyla vakit ayıramadığımdan sahiplendiriyorum. ilanları da şurada: mailto:/forum/konu-mike-molly-yuva-ariyor.html

Geri