Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

büyük kaplumbağamı ücretsiz verebileceğim bir yer arıyorum

hektar yaklaşık olarak 2 haftadır kaplumbağamı alabileceğinden bahsetti sonra beşiktaşta salı günü buluşabileceğimizi söyledi sonra telefon numaramı msj atmamı istediki bana saati ve yeri haber verebilsin diye sonraysa özel mesaj seceneğini kapattı ve burayada yazdığım seye cvp vermeye tenezzül etmedi.bende kaplumbağamı malesefki bir dereye bırakmak zorunda kalıyorum ama burayada yazmak istiyorumki hektar tam olarak kesin karar vermeden insanları sevindirme veya iletişime geçme.en azından karsındakini adam yerine koyup vazgectim diyebilirdin.bunuda buraya yazıyorum çünkü sana başka türlü birşeyler deme şansım yok.

dereye bırakmanız çok canince en azından petshopa götürseydiniz. derede çok yaşamayacaktır... ):

şişlide oturuyorum ve şişlideki tüm pet shoplara sordum ve hger seferinde aldığım cvp su oldu ''yerimiz müsait değil''sonunda yardımcı olan biri sayesinde bu siteyi bulup ilan bıraktım.sonuç ne oldu?birisi beni umutlandırdı ve sonra dengesiz bi şekilde cvp vermeye tenezzül bile etmeden sesini soluğunu kesti.ben aylardır ona bi yer bulmaya çalışıyorum.hem cevremde hem bu sitede.kusura bakma ama caniysem evet canıyım.çünkü o kadr kaplumbağa sever kişiden biride sadece iyi dileklerini iletmekten öteye gidemedi.bir tek kişi var oda wamprella o sadece çözüm bulmaya çalıştı.bunun için evet caniyim arkadaşım.yapıcak bişey yok

ben alırdım ama uzağım ta bursada yani. ve burdan başka bir sürü sitede vardı yeterli araştırma yapsaydınız bulurdunuz belki. benimd eyapabilceğim birşey yoktu olsaydı yardımcı olurdum kusura bakmayın yani bana neden öyle söyleme gereği duydunuz anlayamadım ben petshopcularada gittiğinizi bilmiyordum iyi günler...

tamam kusura bakma cansel gercekten çok uğraştım ve bi türlüçözüm bulamadım diye ve herkesin sadece iyiniyet dileklerinden başka bişey bulamadığımdan ve bu uğrasıma rağmen beni cani bulmuş olman yüzünden ve o alıcam diyerek beni umutlandırıp ama sonra cvp vermeye tenezzül etmeyen hektar isimli şahsiyet yüzünden biraz gergin bişeler yazdım özür dilerim amacım kötü diildi.bu arada için rahat olsun bugün onu birine verdim ve bakıcak.hani son dakika golü gibi oldu ve çok rahatladım.inan bana gercekten derdim ondan kurtulmak olsaydı bu kadar zaman beklemezdim gider ilk dakika bırakırdım bi dereye ama artık yapıcak bişeyim kalmadığını düşündüğüm an dereye bırakıcam derken bi tanıdığım bana yardımcı oldu çok şükürki çözüm oldu.furkan wamprella bahar sen ve ilgilenen herkese tşkkürler arkadaşlar.hoşçakalın(bu arada tam bir tv programının kapanış anaonsu gibi oldu ya:))

Hektar cezalandırıldığı için özel mesajı kapatılmıştır.Dere fikrine üzüldüm iyi bir çözüm değil.. sizde hoşcakalın:)

waprella dereye bırakmadım için rahat olsun dediğim gibi biri aldı çok şükür.hatta burnumun dibinde olan biri.tesadüfen oldu.şanslıymış kaplumbağam yani yada ben şanslıyım:)))hoşçakal

teşekkürler.yardımların ve alakan içinde tskkür ederim

Geri