Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

Büyük yüzemiyor ?

yasin187

Bronz 3 Üye
Millet benim 2 tane kapluş var biri büyük biri kücük kücük cok rahat yüzüyor ama büyük yüzemior gibi naapmam lazım yüzmesi icin

Edit furkan54ozan:Konu başlığı konu içeriği ile alakalı olmalıdır

cansell

Taç 1 Üye
RE: Bakarmısınız

ilginç bir durum acaba akciğer enfeksiyonumu ? çünkü akciğer enfeksiyonunda eğri yüzme yada batma gibi belirtiler var ? altında pembeleşme var mı ?

yasin187

Bronz 3 Üye

http://i1007.hizliresim.com/2010/7/5/4036.jpg
http://i1007.hizliresim.com/2010/7/5/4167.jpg
Buyrun fotoğraf.
Eğri yüzme falan yok sadece fazla yüzmüyor su derecesi az heralde cama yapısıyor destek alarak çıkıyor iste nefes alip suyun icine dalıyor geziniyor ve cok ac :D

Edit furkan54ozan:Kısaltma yaparak konuşmak yasaktır! Lütfen düzgün türkçe kullanın

VamPrelLa

SKF Delisi

Suyu 28 derecede sabitleyin.. hastalık belirtisi yoksa endişelenmeyin

yasin187

Bronz 3 Üye

melis bi tanedaha foto yükledım bak bi ve bide ısıtıcım bozuldu en yakın zamanda alıcam

VamPrelLa

SKF Delisi

Her ne kadar su da yaşasalarda arada çıkıp nefes almak zorundalar açıkcası ben bir tuaflık görmedim :)
Haraketliliğin azalması suyun ısısnın az olmasındanda kaynaklanıyor olabilir aldığınzda düzelecektir

yasin187

Bronz 3 Üye

:) teşekkürler cok endiseleniorm o miniklere kendimden cok onlara bakıorm D:

VamPrelLa

SKF Delisi

Baska bir sorun yoksa önemsencek bir sorun olduğunu düşünmüyorum cansel :) Dikkat ettimde her kaplumbaganın altında hafif bir pembemsi renk oluyor

cansell

Taç 1 Üye

evet ya benimkindede var endişelendim ama gayet sağlıklı hiç bir sorunu yok :)