Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

cam kesimi

asi kız

Bordo Bereli
iyi gunler benim 50 cmlikbi akvaryumum vardi yan kucuk cam yarilmisti.birkac yere sordum kesimi silikonlanmasi 50-60tl tutar dediler bende cami ölçdum kestirip kendim silikonlamayi dusunuyorum daha once silikonlama vs.yapdim.sorum su ankarada bu ölculerde cami nekadara kestirebilirim?

kucuk erkek kaplumbagam cleopatra bey icin kurucam bu akvaryumu tek basina kalcak kabuk boyu 12 cm.

O fiyata yaptıracağına bir o kadar daha ekle daha büyük akvaryum alırsın.

Camcı kaça keser bilmiyorum. Hayvan büyük uzun vadede yine değişmek zorunda kalacaksın. Akvaryumun eni 24 ise fazla bile gitmez şu haliyle bile dar gelir.

Cvp: cam kesimi

abi ailem izin vemiyor malesef okadar buyugune ?izin verseler buyuklerinkini once buyuturdum..
en kucuklerinin durdugu yeri buyutmeye calisiyorum.
cleopatrabey

en guncel resmi bu cleopatra beyin

Hayvanın kabuk katmanlaşmış onları çıkar. Önce diş fırçası dene sonra tırnak o da olmaz ise ağzı düz cımbızla yandan girip içeri doğru ittirerek çıkar hayvan rahatlasın.

İş öyle ama hayvan içinde büyük akvaryum gerekli. Hayvanı soğukta çıkarma dışarı hazirana kadar en azından aslında hiç çıkarmasan daha iyi erkeklerin tırnakları düz ve sert satıhta birbirine girer.

Geri