Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Can Fish Dün Elime Ulaştı

yes23

Platin 5 Üye
mailto:/3884/Can-Fish-Mucize-Oyuncak__38845503_0.jpg​
Merhaba, Can Fish'in dün elime ulaştığını bildirmek isterim. Öncelikle şunu söyleyelim; internette göründüğü kadar büyük değil :) Ancak çok küçük de değil. Şu an konuda resim ve video yok ancak en geç Pazartesi resim ve video gelecek. Geldiğinden beri yaptıklarımı ve sonucunu anlatmaya başlayayım:

Öncelikle kargo bizi adresimizde bulamadı, Aydınlıkevler'den ta Metropol'e gittim. Orda yarım saat bekledikten sonra kargoyu aldım ve eve geldim. Paketi açtım. Dediğim gibi, internette göründüğü gibi büyük değildi.

Ardından kutuyu açtım ve kullanma kılavuzundan yararlanarak işlemleri yaptım. 3 saat masa lambası altında beklediler. Sonra ışığı kapattım.

Uyuduk, uyandık. Biraz geç uyumuştuk, uyandığımızda saat 13:30'du :) Balıklara gidip baktığımda aradan sadece 17 saat geçmesine rağmen 3 balığın çıktığını gördüm.

Saat 20:00'da balıklar maksimum sayılarına ulaşacak. O zamanı merakla ve heyecanla bekliyorum.

Görüntüleri merak ettiğinizi biliyorum ancak en erken Pazartesi ekleyebilirim; üzgünüm :(

Cvp: Can Fish Dün Elime Ulaştı

Hayırlı olsun.Bende en kısa zamanda almak istiyorum Can Fish 'ten fotoğrafları bekliyoruz :)

Hayırlı olsun Can Fish sadece siparişlemi geliyor birde foyatı ne kadar. :)

Ben kargo dahil 44 liraya aldım bir kutu Can Fish'i.

Balıkların cinsi nedir acaba?
Ne kadar yaşıyorlar?
Bana pek bir "kullan at" cinsi bir üretim geliyorda...

Balıklar Killifish türü. Ömürleri 1 sene ile 1,5 sene arasında değişiyor. Ancak doğal ortamda böyle, sular çekilince ölüyorlar ve 1 sene yaşamış oluyorlar. Sular çekilmeyince kaç sene yaşadıklarını bilmiyorum. Ancak Türkiye'de killifishlerle ilgilenen birçok hobici var. İnternette killifish diye ararsanız bulabilirsiniz.

Güzel bir şeye benziyor deneyimlerini ve kaç balık çıkacağını merak ediyorum ve de resimleri tabii ki :)

Can fish nedir?

Geri