Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Canlı Doğuran Akvaryumum :)

ecemkoten

Bordo Bereli
Yeni kurduğum canlı doğuran tankını sizle paylaşmak istedim :) Şuanda içinde lepistesler, mollyler, platiler, barblar, gökkuşağı, neonlar ve valiferalar var :) Tabi birde akvaryumun sultanı elma salyangozu :) Yavrulukta şuan iki yavru var dünkü doğumdan kalan :)

mailto:/img266/2713/dsc1620v.jpg

mailto:/img535/1239/dsc1627y.jpg

mailto:/img52/9462/dsc1632df.jpg

mailto:/img196/2536/dsc1633c.jpg

mailto:/img707/5350/dsc1635yv.jpg

mailto:/img171/8343/dsc1634x.jpg

mailto:/img11/1821/dsc1637ju.jpg

mailto:/img94/6842/dsc1638h.jpg

mailto:/img861/7483/dsc1658e.jpg

mailto:/img46/5999/dsc1656.jpg

Cvp: Canlı Doğuran Akvaryumum :)

neonlar çok güzel ya bende petshopda görmüştüm ^^

Ecem harika olmuş akvaryum :) Bu akvaryuma da 5-10 tane minare gider bence :)

Koydum büyük akvaryumdan bikaç minare ama kuma gömüldüler gözükmüyorlar o yüzden :)
Ben elma sanyagozu alıcam bi tane daha o çok hoşuma gitti :)
Çok teşekkür ederim :)

Başka sitelerde elma salyangozlarının kaplumbağaların kabuğuna yapışıp dolaştıklarını görmüştüm :)

Bende böyle bir akvaryum kurmak istiyorum ama yavru bakimi falan karışık değili mı :S

Bizimkiler zarar vermese o görüntüyü görmek bende çok isterdim :)

Ömer bey evet yavru bakımı çok zor. Şuanda yavrulukta iki yavru var bakalım atlatabilicek miyim :)

Çok güzel olmuş elinize sağlık :)

Ecem, o siyah kum bitki kumu mu?

Yeşim hanım teşekkür ederim :)

Evet bitki kumu ama aralarına kuvarz kumda eklemek zorunda kaldım yetmedi çünkü :D

Olsun bitki kumu faydalı olacaktır. Ne de olsa katleden kaplumbağalar da yok bu akvaryum da büyürler :)

Aynen öyle :) Onun güveniyle büyütmek istiyorum :) Ama burda da katleden elma salyangozu var :D Tütünleri baya yaprak yaprak kopararak yiyor :)

Ecem elmayı ayrı bir yerde besle önce istersen.
Aç kalınca yiyor bitkileri bir de canı sıkıldığında :D

Ya besliyorum balıklardan çok o yiyo :D Yakında kabuğu çatliycak diye korkuyorum :D Yem yediği yetmiyo yosun yiyo oda yetmiyo tütünlere saldırıyo :D

Ben elma için özel dip yem atıyorum haftada bir.Ona rağmen limonun yapraklarını kemirmiş sıpa :D

Çok güzel görünüyor Ecem hanım tebrik ederim..Umarim yaşatırsınız 2 yavruyu.Bende odamın sol tarafina bir balık akvaryumu yapmayi düşünüyorum elimde bir miktar para var ama sadece akvaryum için.İyi bir filtre, ısıtıcı ,hava motoru ve dekorasyon malzemesi almak için zamana ihtiyacim var :)

Siz onları satın alırsanız size yavrulardan hediye edebilirim Kamer bey :) Akvaryum küçük zaten hepsine yerim yok :) İyi yere giderler en azından :) Yorumunuz için teşekkür ederim :)

Arzu yarın alıcam bende yoksa böyle olmuycak bu iş :D Bu arada yosunlarda sarı yumurtalar var. Elmanın yumurtlamış olma ihtimali var mı ?

İşlerimi halledince sizle irtibata gececegim.Teşekkür ederim ayrica düşündügünüz için, balıkları emin ellerden alırım.Ama önce ekipmanları tamamlamalıyım.. :)

Ecem Hanım , Elma Salyangozu'da olabilir, bitkilerle birlikte gelmiş Adi Salyangozda olabilir.

Akvaryumunuz çok güzel Ecem hanım bu sizin eski kapluş akvaryumunuz değil mi?

Geri