Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Capkı'nın yeni kuru alanı

sRc

Bronz 2 Üye
mailto:/img146/9531/grnt000c.jpg

mailto:/img147/1237/resim003x.jpg

Taşlar vardı eskiden su seviyesi alcak öyle oluncada rahat yüzemiyordu uzun zamandır nasıl bir şey yapıcağıma karar veremiyordum tek yapamadığım rampaydı onuda cd kapının tekininde yaptım altında yumuşak tırnaklarını gecircek onun üstünede halıların kaymaması için onu koydum hepsinide düz cama yapıştırdım resimlerde görüldüğü gibi

Arka fonda harita olması çok güzel olmuş kaplus hiç kaybolmaz:p
Kuru alanda çok hoş olmuş:)

Çok güzel olmuş ama resimleri baka baka bitiremedim okadar büyükki:D

Sağolun arkdaşlar taşları koymakda kararsız kaldım temizlik acısından ama koymaya karar verdim:)

benim akvaryumu temizlemek çok hoşuma gidiyor belki size zor geliyordur ama zamanı gelsede temizlesem diyorum :D

evet bende çok eğleniyorum temizlik yaparken en iyisi brşeyler mırıldanmak size tavsiye ederim daha bir zevkli oluyor.Birde şu açıdan bakalım temizlik bizim için sıkıcı olsada sonunda bir finali var ve o finaldede ödül olarak kaplumbağalarınız mutlu oluyor ;)

Farklı açıdan panpon :D

Geri