Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

chat sayfamız açılsın admin bizi duysun diyenler..

chat sayfası açılsın mı?

• evet

Oy: 15 100.0%
  • hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
:):)
bizde bu geyik potansiyeli varken kapluşları unutmayalım da :)

izle ve gör :)
özlem demişti dersin :) :)
kendimden biliyorum...

Yarın açmayı planlıyordum lakin chat özelliğini açtım diyelim forumda paylaşım düşecek.. :S

Buda sitemiz için hiç iyi olamaz.

chat özelliği zaten adı üstünde sadece sohbet için kullanılır bence herhangi bir sorunu olan yine siteye yazacaktır diye kendi düşüncem.. sadece üye sohbet bölümündeki paylaşım belki biraz azalır onunda site adına bir zararı olcağını sanmıyorum :) tabi yinde sen bilirsin admin olarak :)

açalım deneyelim söz işgal etmem :)
şaka bir yana bu kadar üyesi olan bir sitenin chat sayfası olmalı,, değişik sınırlamalar getirilebilir.

Bu kadar önemlimi forumun popülerliği ? :(
Sitede olalım diye MSN'yide boşverdik siteye chat aç diye yalvarıyoruz.
Sırf,sitede olalım diye.Üstelik biz bu siteyi seviyoruz popülerlikte düşmeyecektir.Ben böyle düşünüyorum veya üyelerden böyle hissediyorum bilmiyorum.
Arada çok fark var.Msn çok daha zevkli kimse burada renksiz bimnemlesiz bir sayfada yazışmak istemez.Ve eminimde kimse chata girmek için iki saat chatın yüklenmesini beklemekte istemez.
Vede bundan kesinlikle eminimki kimse sana yalvarmakta istemez.Chatı görmedim ama genel sitelerdekinden bahsediyorum.

Artık gerisini sana kalmış.Biz söyledik,rica ettik neredeyse nolur admin dedik.Umarım üzmezsin bizi :(
İyi frumlar.

Bence konu açarak paylaşımda bir düşüş olmaz eğer olucağını düşünüyorsanızda sohbette bilgi paylaşımını yasaklayalım.Eğer bişey soran olursa burda bilgi vermek yasak lütfen forumda konu aç şeklinde uyaralım.

SeMPo' Alıntı:
Bence konu açarak paylaşımda bir düşüş olmaz eğer olucağını düşünüyorsanızda sohbette bilgi paylaşımını yasaklayalım.Eğer bişey soran olursa burda bilgi vermek yasak lütfen forumda konu aç şeklinde uyaralım.

Yanii.
Tek yolu bu kadar üyenin ricasını geri tepmek değil ki :(

Chat sayfası sohbet için kullanılacak tabii ki. Sorular için başlık açılmasını engelleyeceğini düşünmüyorum. Zaten bizlerde orada soru olursa "başlık açın, başlık altında tartışalım" uyarısında bulunuruz.

gonzimmm' Alıntı:
Bu kadar önemlimi forumun popülerliği ? :(
Sitede olalım diye MSN'yide boşverdik siteye chat aç diye yalvarıyoruz.
Sırf,sitede olalım diye.Üstelik biz bu siteyi seviyoruz popülerlikte düşmeyecektir.Ben böyle düşünüyorum veya üyelerden böyle hissediyorum bilmiyorum.
Arada çok fark var.Msn çok daha zevkli kimse burada renksiz bimnemlesiz bir sayfada yazışmak istemez.Ve eminimde kimse chata girmek için iki saat chatın yüklenmesini beklemekte istemez.
Vede bundan kesinlikle eminimki kimse sana yalvarmakta istemez.Chatı görmedim ama genel sitelerdekinden bahsediyorum.

Artık gerisini sana kalmış.Biz söyledik,rica ettik neredeyse nolur admin dedik.Umarım üzmezsin bizi :(
İyi frumlar.

Ecem,
Diyelim bir kişi geldi sohbete bir sorusu var sordu cevabı aldı gitti.
Ertesi gün yeni bir üye geldi baktı sohbette kimse yok.
Aynı sorunu yaşıyor,forumdada bu konu hakkınca cevap yok.

İşte ben sadece bunu birilerine yaşattırmamak istiyorum.

Ama zekeriya beyin dediği gibi olabilir.

Arkadaşlar tahminen bugün chat özelliği açılacaktır.Hazırlanmakta.
Ama şimdiden anlaşalım.
Site kurallarınada ekledim.

'' 20.Chat modülünde bilgi paylaşım ve reklam tamamen yasaktır!
Bilgi paylaşım veya raklam yapan olur ve buna tanık olan olursa önce yazana uyarıp daha sonra Admin e bildirilmesi gerekir.''
_________

Chat açılmıştır.

Saygılar,

Geri