Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Chatta Buluşuyoruz !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gonzimmm

As 2 Üye
Chat açılsın diye istekte bulunmuştuk hatırlarsanız.Bir çok emeğe,masrafa dayanarak Admin'imiz açtı ve bence gayette güzel oldu.

Ama giren yok :(

07.02.2009 günü akşam saati chatta buluşuyoruz.
Sizin için uygun olan saati yazarsanız eğer chatta bir kişi kendi kendine konuşacağına 5-10 kişi toplanır hep beraber sohbet ederiz.
Ne demiştiniz ? "Chat açılsın.Yoksa forumu işgal edeceğiz."
E hadi buyrun chatı işgal edelim :)

Bu arada tarihi 06.02.2009'da yapabiliriz.Sizin cevap vermenize bağlı.Size uygun olan saatlere göre belirleriz buluşacağımız saati/günü.
Cevaplarınızı bekliyoruz

İyi forumlar.

ben girmeye uğraşıyorum ki tam chat bölümüne java flaan sonra içeriği engelliyor falan benim bilg... Sanırım sorun var bilgisayarımda...

Peki öyleyse bu akşam saat 22:00 ' da buluşalım ?
Ne dersiniz ?
Artık kaça kadar sürer size bağlı.Ben elimden geldiğince dururum.Elimden gelende 04:30 =) İyimi ?

Arkadaşlar Chattayız şuan Anasayfadan girebilirsiniz ( www.sukaplumbagasi.com)
tüm üyelerimiz davetlidir.

bence bir gün değilde hergün yapsak daha iyi olur diye düşünüyorum :)

angel_22' Alıntı:
Ama gelmeyenler de olabilir

Mesela sizin gibi ;)
Bende tabi ki her gün olsun isterim ama bizlerin üyelerle ilgilendiği kadar siteylen ilgilenilmiyor sanırım zor olacak sevgili Ali_alkan.

Teşekkür ederim ilgiden dolayı !
Bu arada dünki chata katılan arkadaşlara çok teşekkür ederim.Sanırım bir ara toplam girenlerle 10 kişiyi bulduk.Tekrar teşekkür ediyorum ilgilenen tüm ilgili üyelerimize.

Dün evde değildim kaçırmışım, bidahakine bnde varım... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri