Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

çınar ve yaver

pdwmn

Bronz 5 Üye
Ailemize 2 yeni üye daha katıldı.
Bir grup kedim var.
Şimdi de iki kaplumbağam; bir süreliğine evde de olsalar gerçek ikametleri okuldaki odam, öğrencilerin kaplumbağalara ilgisi büyük.
Bir insanın hayvan sevgisi ile büyümesi gerektiğini düşünüyorum.
Böylece gerçek sevgiyi, özveriyi öğreniyorlar.

Siz okul müdürü falan mısınız? Dikkat edin de çocuklar seveceğiz diye zarar vermesinler bıcırıklarınıza... :D

Kesinlikle katılıyorum size.Ailemize hoşgeldiniz :) Güzel vakit geçirmenizi dilerim.

Psikolojik danışmanım, Kaplumbağalara izin vermeden dokunmadıkları için sorun olmuyor. Çocuklarda alışma dönemini başarı ile geçirdiler ...

Hoşgeldiniz,çocuklara sevmeyi öğretmeninin güzel metodlarından biri bence kutluyorum sizi:) Çoğu insan sevmeyi bilmiyor ne yazıkki.. Ancak yine de dikkatli olun çocuklar meraklıdır:)

hoşgeldiniz.sizi tebrik ederim.çocuklara hayvan sevgisi aşılamanız gerçekten çok hoş bir davranış.

Foruma hoşgeldiniz umarım güzel zaman geçirirsiniz sitede. Çok güzel bir davranış yaptığınız özellikle sevgi üzerindeki düşüncelerinize aynen katılıyorum.

Görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar...

Geri