Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çitos melek oldu.

Çitos

Yeni Üye
Merhabalar, sahiplendiğim hasta kaplumbağam yaptığım tüm tedavilere yanıt vermişti. Gözleri açılmış yemek yemeye başlamıştı. Ancak bu sabah onu akvaryumunda gözleri ve ağzı açık bir şekilde ölmüş buldum. Onu kurtaramadım.

Cvp: Çitos melek oldu.

Başın sağolsun gerçekten çok üzüldüm. Benim kaplumbağamı da sabah gözler açık hareketsiz bulduk ön ayaklarına dokununca tepki veriyor ama arka ayakları kuyruğu ve kafası oynamıyor net bi bilgiye sahipmisin ? benimki de ölücek galiba :':)'(

Geçmiş olsun ya çok ümitliydim ben bu yavru için.. Tedaviyide yanıt verdiğini biliyodum siz söylemiştiniz.. Melekler diyarına çitosta katıldı :'(

Evet iyileşiyordu, bir anda kötüledi hiç anlamadım nasıl oldu.. Son anı gözümün önünden gitmiyor..

Başınız sağolsun.

başın sağolsun busem. hayvan küçükken akciğer enfeksiyonuna yakalandımı bütün ekipmanlar tam olsa dahi kurtulma oranı çok nadir oluyor. büyükler gibi güçlü değiller en azından gerekli ilgi ve alakayı gösterdin ve çabaladın. tekrar başın sağolsun.

Aldığımda çok kötü durumdaydı, düzeldi gibi oldu, ama sonra... Bir daha kaplumbağa besleyebilir miyim bilmiyorum..

başınız sağolsun
siz elinizden geleni yaptınız içiniz rahat olsun

Geri