Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çizgili kaplumbağa

Prowders

Yeni Üye
7 8 yaşlarındayken bı hevesle aldığımız su kaplumbağsının 4 sene sonra çizgili olduğunu öğrendim uzun yıllar güzel bisekilde ilgilendim kedi aldığım için vermek zorunda kaldım ve şimdi yaklaşın 11 12 yaşlarında ki aldığımda yaşı kacti bilmiyorum elleri balon gibi şişmiş durumda küçük bir akvaryumda duruyor 2 senedir doğaya salmak istiyorum fakat bunca zaman evde bakıldığı için içim el vermiyor gördükce üzülüyorum normal su k. Maması veriyorum suyunu düzenli şekilde değiştiriyorum fakat küçük alanda bunca zaman kaldı hayvan napicam nereye vericem bilmiyorum bu konuda destek verirmisiniz nereye verebilirim

Foruma hoşgeldiniz.

Hangi şehirdesiniz?

Hayvanın bacaklarının üst ve altbağanın mümkünse başı dışarıda iken önden birer resmini çekip atabilir misiniz?

Hayvana yem harici birşey verdiniz mi? İşlenmiş et tuzlu gıda gibi. Yem yada yemler ne marka?

Hayvanın bacaklarının üst ve altbağanın mümkünse başı dışarıda iken önden birer resmini çekip atabilir misiniz?

Hayvana yem harici birşey verdiniz mi? İşlenmiş et tuzlu gıda gibi. Yem yada yemler ne marka?
Yakın zamanda eve uğrayınca atarım yem harici bişey vermedim şuana kadar petshoplarda satılan su kaplumbagsi yemi kullanıyorum markası değişiyor aldığım yere göre

Geri